660781-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – 258/PN/2026 - Dostawa zestawów do znieczulenia zewnątrzoponowego i akcesoriów neuraksjalnych NRFit dla UCK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: 258/PN/2026 - Dostawa zestawów do znieczulenia zewnątrzoponowego i akcesoriów neuraksjalnych NRFit dla UCK
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do znieczulenia zewnątrzoponowego i akcesoriów neuraksjalnych NRFit w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ taki podział w niniejszym postępowaniu jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia i nadmierne koszty przy realizacji zamówienia. Dodatkowo art. 91 ustawy PZP nie nakłada bezwzględnego obowiązku podziału zamówienia na części, stanowi natomiast o uprawnieniu Zamawiającego do podziału zamówienia, w związku z czym nie sposób sformułować zarzutu niezgodności z prawem takiego działania z uwagi na brak normy nakładającej obowiązek dzielenia.
Wewnętrzny identyfikator: 258/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Opis: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Opcje:
Opis opcji: Zgodnie z zapisami w załączniku nr 4 do SWZ.