660822-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody – Kontrakt W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kontrakt W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót wchodzących w zakres Kontraktu W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia”. Kontrakt obejmuje 15 zadań dotyczących budowy, przebudowy i wymiany sieci wodociągowych na terenie miasta Torunia, w tym w zakresie wskazanym w OPZ także przyłączy. Roboty będą realizowane zgodnie z Warunkami Kontraktowymi dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego, czwarte wydanie angielsko-polskie niezmienione 2008, tłumaczenie pierwszego angielskiego oryginału wydanego w 1999 roku przez Międzynarodową Federację Inżynierów-Konsultantów (Fédération Internationale des Ingénieurs-Conseils – FIDIC). Zakres obejmuje w szczególności roboty dotyczące sieci wodociągowych w ulicach: Grota-Roweckiego, Rudackiej, Łódzkiej, Witkowskiego, Trasa Prezydenta Raczkiewicza, Grudziądzkiej, Storczykowej, PCK, Rydygiera, Mocarskiego, Łyskowskiego, Filomatów Pomorskich, Leśnej, Gałczyńskiego, Gagarina, Sczanieckiego, Jeśmanowicza, Kościuszki, Łąkowej, Wojska Polskiego, Warneńczyka i Bażyńskich. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót tymczasowych i towarzyszących niezbędnych do zrealizowania robót podstawowych oraz wymaganych prób i badań sieci i przyłączy, ich płukania i dezynfekcji, badań jakości wody oraz sprawdzenia armatury i parametrów pracy sieci, zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z dokumentacją projektową. Wiążący zakres świadczenia Wykonawcy określają Dokumentacja Projektowa, Specyfikacje Techniczne oraz pozostałe Dokumenty Kontraktu, z zastrzeżeniem postanowień OPZ dotyczących zakresu poszczególnych zadań. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: TFS.38.FENX.W-4/R.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001