660944-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – Dostawa obłożeń operacyjnych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa obłożeń operacyjnych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń operacyjnych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku, szczegółowo określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich. 2. Szczegółowy opis, zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy; 2) załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamówienie zostało podzielone na 12 części, zwanych dalej również „zadaniami”. Szczegółowy zakres każdej części, opis wymaganych parametrów oraz szacunkowe ilości asortymentu określa załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 28/PN/2026/BK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne, 33199000 Odzież medyczna, 33141110 Opatrunki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne, 33199000 Odzież medyczna, 33199000 Odzież medyczna
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne, 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33199000 Odzież medyczna, 33141620 Zestawy medyczne, 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12