661001-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały medyczne – Dostawa wyrobów medycznych z kategorii opatrunki z podziałem na 105 zadania
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych z kategorii opatrunki z podziałem na 105 zadania
Opis: Dostawa Wyrobów medycznych z kategorii opatrunki
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 001. Opaska elastyczna z zapinką podtrzymująca, tkana, niejałowa elastoBAND FLEX
Opis: OPASKA ELASTYCZNA .TK Z ZAPINKĄ WYMIAR (DŁUGOŚCI W STANIE ROZCIĄGNIĘTYM) 4 M *15 CM LUB 5 M * 15 CM szt. 19 000
Wewnętrzny identyfikator: 001
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: OPASKA ELASTYCZNA SAMOPRZYLEPNA UMOŻLIWIAJĄCA ODDYCHANIE SKÓRY I KONTROLOWANIE SIŁY UCISKU, STOSOWANA W CELU UTRZYMANIA I ZABEZPIECZENIA CEWNIKA OBWODOWEGO, ROZMIAR 10CM X 4,5M (POJEDYNCZO PAKOWANE)
Opis: OPASKA ELASTYCZNA SAMOPRZYLEPNA UMOŻLIWIAJĄCA ODDYCHANIE SKÓRY I KONTROLOWANIE SIŁY UCISKU, STOSOWANA W CELU UTRZYMANIA I ZABEZPIECZENIA CEWNIKA OBWODOWEGO, ROZMIAR 10CM X 4,5M (POJEDYNCZO PAKOWANE)
Wewnętrzny identyfikator: 002
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 003. OPASKA DZIANA PODTRZYMUJACA WYM 4 M*10CM szt. 19 000
Opis: 003. OPASKA DZIANA PODTRZYMUJACA WYM 4 M*10CM szt. 19 000
Wewnętrzny identyfikator: 003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 004. OPASKA DZIANA PODTRZYMUJACA WYM 4 M*5CM
Opis: OPASKA DZIANA PODTRZYMUJACA WYM 4 M*5CM szt. 3 000
Wewnętrzny identyfikator: 004
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 005. PRZYLEPIEC HYPOALERGICZNY NA JEDWABIU, ROZRYWALNY BEZ UŻYCIA NOŻYCZEK SZER. 25 MM mb 110 000
Opis: PRZYLEPIEC HYPOALERGICZNY NA JEDWABIU, ROZRYWALNY BEZ UŻYCIA NOŻYCZEK SZER. 25 MM mb 110 000
Wewnętrzny identyfikator: 005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 006. PRZYLEPIEC HYPOALERGICZNY NA WŁÓKNINIE, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ROZRYWALNY BEZ UŻYCIA NOŻYCZEK SZER.25 MM mb 170 000
Opis: PRZYLEPIEC HYPOALERGICZNY NA WŁÓKNINIE, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ROZRYWALNY BEZ UŻYCIA NOŻYCZEK SZER.25 MM mb 170 000
Wewnętrzny identyfikator: 006
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 007. PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 10 CM mb 6 500
Opis: PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 10 CM mb 6 500
Wewnętrzny identyfikator: 007
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 008. PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 15 CM mb 5 500
Opis: PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 15 CM mb 5 500
Wewnętrzny identyfikator: 008
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 009. PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 20 CM mb 3 000
Opis: PRZYLEPIEC CHIRURGICZNY, HIPOALERGICZNY, Z ROZCIĄGLIWEJ WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, NIEPOZOSTAWIAJĄCY RESZTEK KLEJU NA SKÓRZE, WYSOKA I DŁUGOTRWAŁA PRZYLEPNOŚĆ, KLEJ AKRYLOWY: BEZ ZAWARTOŚCI TLENKU CYNKU, KAUCZUKU I LATEKSU, WODOODPORNY, RÓWNOMIERNIE NANIESIONY NA CAŁEJ POWIERZCHNI, NIE KLEJĄCY SIĘ DO RĘKAWICZEK, Z PAPIEREM ZABEZPIECZAJĄCYM, SZER. 20 CM mb 3 000
Wewnętrzny identyfikator: 009
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 010. WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ; ROZM. OPATRUNKU: 10X15CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 25 000
Opis: WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ; ROZM. OPATRUNKU: 10X15CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 25 000
Wewnętrzny identyfikator: 010
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 011. WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ROZM. OPATRUNKU: 10X10CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU
Opis: WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ROZM. OPATRUNKU: 10X10CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 25 000
Wewnętrzny identyfikator: 011
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 012. WŁÓKNINOWY OPATRUNEK WYSPOWY Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ; ROZM. OPATRUNKU: 5X7CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU
Opis: WŁÓKNINOWY OPATRUNEK WYSPOWY Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY, ; ROZM. OPATRUNKU: 5X7CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 200 000
Wewnętrzny identyfikator: 012
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 013. WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY,; ROZM. OPATRUNKU: 10X25CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU
Opis: WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY,; ROZM. OPATRUNKU: 10X25CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 15 000
Wewnętrzny identyfikator: 013
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 014. WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY,; ROZM. OPATRUNKU: 10X25CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU
Opis: WŁÓKNINOWY OPATRUNEK Z WKŁADEM CHŁONNYM Z WŁÓKNINY POLIESTROWEJ, ROZCIĄGLIWY, ODDYCHAJĄCY, STERYLNY,; ROZM. OPATRUNKU: 10X25CM, Z WODOODPORNYM KLEJEM AKRYLOWYM, RÓWNOMIERNIE NANIESIONYM NA CAŁEJ POWIERZCHNI, BEZ LATEKSU, KAUCZUKU I TLENKU CYNKU szt. 20 000
Wewnętrzny identyfikator: 014
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 015. GAZA KOPERTOWA WYJAŁOWIONA 1M2, POJEDYNCZO PAKOWANA
Opis: GAZA KOPERTOWA WYJAŁOWIONA 1M2, POJEDYNCZO PAKOWANA szt 4 500
Wewnętrzny identyfikator: 015
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 016. SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA GŁOWĘ DOROSŁEGO WYKONANA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Opis: SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA GŁOWĘ DOROSŁEGO WYKONANA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Wewnętrzny identyfikator: 016
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 017. SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA PODUDZIE DOROSŁEGO WYKONA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Opis: SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA PODUDZIE DOROSŁEGO WYKONA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Wewnętrzny identyfikator: 017
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 018. SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA RAMIĘ DOROSŁEGO WYKONA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Opis: SIATKA ELASTYCZNA OPATRUNKOWA NA RAMIĘ DOROSŁEGO WYKONA Z BIAŁEJ PRZĘDZY POLIAMIDOWEJ
Wewnętrzny identyfikator: 018
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 019. "STERYLNY OPATRUNEK WŁOKNINOWY O ZNACZNEJ CHŁONNOŚCI ,WARSTWA BEZPOŚREDNIO PRZYLEGAJĄCA DO RANY WYKONANA Z MIĘKKIEJ WŁÓKNINY Z PRÓŻNIOWO NANIESIONA NA CAŁEJ POWIERZCHNI WARSTWĄ ALUMINIUM .OPATRUNEK PRZEZNACZONY POD RURKI TRACHEOSTOMIJNE .WYMIAR 8 CM*9 CM "
Opis: "STERYLNY OPATRUNEK WŁOKNINOWY O ZNACZNEJ CHŁONNOŚCI ,WARSTWA BEZPOŚREDNIO PRZYLEGAJĄCA DO RANY WYKONANA Z MIĘKKIEJ WŁÓKNINY Z PRÓŻNIOWO NANIESIONA NA CAŁEJ POWIERZCHNI WARSTWĄ ALUMINIUM .OPATRUNEK PRZEZNACZONY POD RURKI TRACHEOSTOMIJNE .WYMIAR 8 CM*9 CM "
Wewnętrzny identyfikator: 019
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 020.TAMPONY GINEKOLOGICZNE NORMAL LUB STANDARD LUB REGULAR
Opis: TAMPONY GINEKOLOGICZNE NORMAL LUB STANDARD LUB REGULAR
Wewnętrzny identyfikator: 020
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 021. WATA CELULOZOWA W PŁATACH BIELONA
Opis: WATA CELULOZOWA W PŁATACH BIELONA kg 9 000
Wewnętrzny identyfikator: 021
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 022. WATA OPATRUNKOWA BAWEŁNIANO-WISKOZOWA kg 50
Opis: WATA OPATRUNKOWA BAWEŁNIANO-WISKOZOWA kg 50
Wewnętrzny identyfikator: 022
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 023. KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 10X10CM PAK.PO 3SZT op. 3 800
Opis: KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 10X10CM PAK.PO 3SZT op. 3 800
Wewnętrzny identyfikator: 023
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 024. KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 10X10CM PAK.PO 5SZT
Opis: KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 10X10CM PAK.PO 5SZT
Wewnętrzny identyfikator: 024
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 025. KOMPRESY WŁÓKNINOWE 40G/M2; 10X10 PAKOWANE PO 3 SZT, Z NACIĘCIEM Y
Opis: KOMPRESY WŁÓKNINOWE 40G/M2; 10X10 PAKOWANE PO 3 SZT, Z NACIĘCIEM Y
Wewnętrzny identyfikator: 025
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 026. KOMPRESY Z GAZY 17 -NITKOWE JAŁOWE 8 WARSTWOWE WYM.7,5CM*7,5CM, PAKOWANE PO 3 SZT.
Opis: KOMPRESY Z GAZY 17 -NITKOWE JAŁOWE 8 WARSTWOWE WYM.7,5CM*7,5CM, PAKOWANE PO 3 SZT.
Wewnętrzny identyfikator: 026
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 027. KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 7,5X7,5CM PAK.PO 10SZT
Opis: KOMPRESY GAZOWE JAŁOWE 13N 8W 7,5X7,5CM PAK.PO 10SZT
Wewnętrzny identyfikator: 027
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 028. KOMPRESY Z GAZY 17 -NITKOWE WYJAŁOWIONE 8 WARSTWOWE WYM. 5CM*5CM PAKOWANE PO 3 JAŁOWE W OPAKOWANIU op. 1 100 000
Opis: KOMPRESY Z GAZY 17 -NITKOWE WYJAŁOWIONE 8 WARSTWOWE WYM. 5CM*5CM PAKOWANE PO 3 JAŁOWE W OPAKOWANIU op. 1 100 000
Wewnętrzny identyfikator: 028
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 029. 29 "FOLIA OPERACYJNA JAŁOWA, SAMOPRZYLEPNA, PRZEZROCZYSTA, NIEODBLASKOWA, CIENKA, POZWALAJĄCA NA STAŁĄ OBSERWACJĘ POLA OPERACYJNEGO, PRZEPUSZCZALNA DLA PARY WODNEJ, ROZCIĄGLIWA, DOSKONALE DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ANTYSTATYCZNA, ROZM. 38 X 25 CM (WARSTWA KLEJĄCA ROZM. 28 X 25 CM)" szt 150
Opis: 29 "FOLIA OPERACYJNA JAŁOWA, SAMOPRZYLEPNA, PRZEZROCZYSTA, NIEODBLASKOWA, CIENKA, POZWALAJĄCA NA STAŁĄ OBSERWACJĘ POLA OPERACYJNEGO, PRZEPUSZCZALNA DLA PARY WODNEJ, ROZCIĄGLIWA, DOSKONALE DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ANTYSTATYCZNA, ROZM. 38 X 25 CM (WARSTWA KLEJĄCA ROZM. 28 X 25 CM)" szt 150
Wewnętrzny identyfikator: 029
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 030. 30 "FOLIA OPERACYJNA JAŁOWA, SAMOPRZYLEPNA, PRZEZROCZYSTA, NIEODBLASKOWA, CIENKA, POZWALAJĄCA NA STAŁĄ OBSERWACJĘ POLA OPERACYJNEGO, PRZEPUSZCZALNA DLA PARY WODNEJ, ROZCIĄGLIWA, DOSKONALE DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ANTYSTATYCZNA, ROZM. 60 X 45 CM (WARSTWA KLEJĄCA ROZM. 50 X 45 CM) " szt 2 300
Opis: 30 "FOLIA OPERACYJNA JAŁOWA, SAMOPRZYLEPNA, PRZEZROCZYSTA, NIEODBLASKOWA, CIENKA, POZWALAJĄCA NA STAŁĄ OBSERWACJĘ POLA OPERACYJNEGO, PRZEPUSZCZALNA DLA PARY WODNEJ, ROZCIĄGLIWA, DOSKONALE DOSTOSOWUJĄCA SIĘ DO KSZTAŁTÓW CIAŁA, ANTYSTATYCZNA, ROZM. 60 X 45 CM (WARSTWA KLEJĄCA ROZM. 50 X 45 CM) " szt 2 300
Wewnętrzny identyfikator: 030
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 031. 31 SERWETA MIĘKKA JAŁOWA 17N 4W 45X45CM Z TASIEMKA I NITKA RTG PAKOWANE PO 3 SZT;ZASTOSOWANIE W ZABIEGACH CHIRURGICZNYCH JAKO INWAZYJNY WYRÓB MEDYCZNY, MIĘKKA, DOBRZE WCHANIALNA op. 3 250
Opis: 31 SERWETA MIĘKKA JAŁOWA 17N 4W 45X45CM Z TASIEMKA I NITKA RTG PAKOWANE PO 3 SZT;ZASTOSOWANIE W ZABIEGACH CHIRURGICZNYCH JAKO INWAZYJNY WYRÓB MEDYCZNY, MIĘKKA, DOBRZE WCHANIALNA op. 3 250
Wewnętrzny identyfikator: 031
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 032. 32 SERWETA OPERACYJNA WYM 45*45CM 4 WARST ZE ZNACZNIKIEM RADIACYJNYM I TASIEMKĄ WYMAGANE SERWETY NIE PRANE szt. 30 000
Opis: 32 SERWETA OPERACYJNA WYM 45*45CM 4 WARST ZE ZNACZNIKIEM RADIACYJNYM I TASIEMKĄ WYMAGANE SERWETY NIE PRANE szt. 30 000
Wewnętrzny identyfikator: 032
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 033"KOMPRESY GAZOWE 10X 10 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA, 12 W, 17 N / PAKOWANE PO 20 SZTUK W PAKIECIE/ OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA WYMIARY DLA KOMPRESÓW 12W17 N 10X10 (CM) - 31+/-1X40 +/-1,5, MASA NOMINALNA - 2,89 G; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓ
Opis: 33 "KOMPRESY GAZOWE 10X 10 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA, 12 W, 17 N / PAKOWANE PO 20 SZTUK W PAKIECIE/ OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA WYMIARY DLA KOMPRESÓW 12W17 N 10X10 (CM) - 31+/-1X40 +/-1,5, MASA NOMINALNA - 2,89 G; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT. OPAKOWANIE ZAWIERA WYCIĘCIE W KSZTAŁCIE LITERY V, UŁATWIAJACE ASPETYCZNE OTWIERANIE NA SALI OPERACYJNEJ." op 400
Wewnętrzny identyfikator: 033
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 034. "KOMPRESY GAZOWE 10 CM X 20 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA , 16 W 17 N / PAKOWANE PO 10 SZTUK W PAKIECIE / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA WYMIARY DLA KOMPRESÓW 16W17 N 10X20 (CM) - 80+/-1X40 +/- 1,5, MASA NOMINALNA - 7,4 G; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY
Opis: "KOMPRESY GAZOWE 10 CM X 20 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA , 16 W 17 N / PAKOWANE PO 10 SZTUK W PAKIECIE / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA WYMIARY DLA KOMPRESÓW 16W17 N 10X20 (CM) - 80+/-1X40 +/- 1,5, MASA NOMINALNA - 7,4 G; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT. OPAKOWANIE ZAWIERA WYCIĘCIE W KSZTAŁCIE LITERY V, UŁATWIAJACE ASPETYCZNE OTWIERANIE NA SALI OPERACYJNEJ." op 1 200
Wewnętrzny identyfikator: 034
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 035. " KOMPRESY 10 CM X 20 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA , 16 W 17N/ PAKOWANE PO 5 SZTUK W PAKIECIE / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY
Opis: " KOMPRESY 10 CM X 20 CM, Z NITKĄ RADIACYJNA , 16 W 17N/ PAKOWANE PO 5 SZTUK W PAKIECIE / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT. OPAKOWANIE ZAWIERA WYCIĘCIE W KSZTAŁCIE LITERY V, UŁATWIAJACE ASPETYCZNE OTWIERANIE NA SALI OPERACYJNEJ." op 800
Wewnętrzny identyfikator: 035
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 036. "TUPFERY KULA – 20CM X 20CM ,17 N NITKA RADIACYJNA OPAKOWANIE BLISTER Z NAKLEJKAMI TAG- PAKOWANE PO 5 SZTUK; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATU
Opis: "TUPFERY KULA – 20CM X 20CM ,17 N NITKA RADIACYJNA OPAKOWANIE BLISTER Z NAKLEJKAMI TAG- PAKOWANE PO 5 SZTUK; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT." op 500
Wewnętrzny identyfikator: 036
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 037. "TUPFERY FASOLA- 9,5 X9,5 CM , 17N Z NITKA RADIACYJNA OPAKOWANIE BLISTER Z NAKLEJKAMI TAG, PAKOWANE PO 5 SZTUK; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMAT
Opis: "TUPFERY FASOLA- 9,5 X9,5 CM , 17N Z NITKA RADIACYJNA OPAKOWANIE BLISTER Z NAKLEJKAMI TAG, PAKOWANE PO 5 SZTUK; WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT." op 700
Wewnętrzny identyfikator: 037
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 038. "KOMPRES WŁÓKNINOWY 10CM X 10 CM Z NITKA RTG/ PAKOWANE PO 10 SZTUK / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA, GRAMATURA 40G/M2 WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NI
Opis: "KOMPRES WŁÓKNINOWY 10CM X 10 CM Z NITKA RTG/ PAKOWANE PO 10 SZTUK / OPAKOWANIE TOREBKA PAPIER - FOLIA, GRAMATURA 40G/M2 WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT." op 1 000
Wewnętrzny identyfikator: 038
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 039. "KOMPRESY WŁOKNINOWE O PODWYZSZONEJ CHŁONNOŚCI Z WSZYTĄ NITKĄ I ZNACZNIKIEM RTG - ROZMIAR 25MMX100MM, WYKONANE Z 4-WARSTWOWEJ, MIĘKKIEJ WŁÓKNINY MEDYCZNEJ. PAKOWANE PO 10 SZTUK W BLISTER, WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁO
Opis: "KOMPRESY WŁOKNINOWE O PODWYZSZONEJ CHŁONNOŚCI Z WSZYTĄ NITKĄ I ZNACZNIKIEM RTG - ROZMIAR 25MMX100MM, WYKONANE Z 4-WARSTWOWEJ, MIĘKKIEJ WŁÓKNINY MEDYCZNEJ. PAKOWANE PO 10 SZTUK W BLISTER, WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W MIĘKKI BLISTER POSIADAJĄ 2 NAKLEJKI B-TAG Z INFORMACJĄ: NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT." op 500
Wewnętrzny identyfikator: 039
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 040. TUPFERY GAZOWE JAŁOWE 15CM X 15 CM Z N/RTG 17N OP 5 SZTUK, OPAKOWANIE BLISTER Z TAG op. 1 500
Opis: TUPFERY GAZOWE JAŁOWE 15CM X 15 CM Z N/RTG 17N OP 5 SZTUK, OPAKOWANIE BLISTER Z TAG op. 1 500
Wewnętrzny identyfikator: 040
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: 041. TUPFERY GAZOWE JAŁOWE 15 CM X 15 CM Z N/RTG 17N OP 10 SZTUK, OPAKOWANIE BLISTER Z TAG op. 2 000
Opis: TTUPFERY GAZOWE JAŁOWE 15 CM X 15 CM Z N/RTG 17N OP 10 SZTUK, OPAKOWANIE BLISTER Z TAG op. 2 000
Wewnętrzny identyfikator: 041
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: 042. KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM.10CM*10CM OP. 100 SZT. op. 13 000
Opis: KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM.10CM*10CM OP. 100 SZT. op. 13 000
Wewnętrzny identyfikator: 042
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: 043 KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM. 7,5CM*7,5CM, OP. 100 SZT. op. 14 000
Opis: KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM. 7,5CM*7,5CM, OP. 100 SZT. op. 14 000
Wewnętrzny identyfikator: 043
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: 044.KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM. 5CM*5CM, OP. 100 SZT. op. 4 600
Opis: KOMPRESY Z GAZY 13-NITKOWE NIEWYJAŁ. 8 WARSTWOWE WYM. 5CM*5CM, OP. 100 SZT. op. 4 600
Wewnętrzny identyfikator: 044
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: 045. KOMPRESY Z GAZY 17-NITKOWE NIEWYJAŁ. 12 WARSTWOWE WYM.10CM*20CM, OP. 100 SZT. szt. 300
Opis: KOMPRESY Z GAZY 17-NITKOWE NIEWYJAŁ. 12 WARSTWOWE WYM.10CM*20CM, OP. 100 SZT. szt. 300
Wewnętrzny identyfikator: 045
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: 046.KOMPRES WYSOKOCHŁONNY O WYMIARACH 10X20 CM WYKONANY Z WŁÓKNINY I CELULOZY : O BUDOWĘ WARSTWOWEJ: WŁÓKNINA – WARSTWA CELULOZY – PULPA CELULOZOWA, POSIADAJĄCY ZWIĘKSZONĄ ZDOLNOŚĆ ABSORPCYJNĄ DZIĘKI WYSOKOCHŁONNEMU WKŁADOWI Z CELULOZY ZEWNĘTRZNA WŁÓKNINA JEST NIEPRZEMAKALNĄ DLA PŁYNÓW WARSTWĄ SPODNIĄ KOMPRESU, JAŁOWE. ZASTOSOWANIE : -ODPROWADZENIE WYSIĘKU Z SILNIE SĄCZĄCYCH RAN, " szt.
Opis: " KOMPRES WYSOKOCHŁONNY O WYMIARACH 10X20 CM WYKONANY Z WŁÓKNINY I CELULOZY : O BUDOWĘ WARSTWOWEJ: WŁÓKNINA – WARSTWA CELULOZY – PULPA CELULOZOWA, POSIADAJĄCY ZWIĘKSZONĄ ZDOLNOŚĆ ABSORPCYJNĄ DZIĘKI WYSOKOCHŁONNEMU WKŁADOWI Z CELULOZY ZEWNĘTRZNA WŁÓKNINA JEST NIEPRZEMAKALNĄ DLA PŁYNÓW WARSTWĄ SPODNIĄ KOMPRESU, JAŁOWE. ZASTOSOWANIE : -ODPROWADZENIE WYSIĘKU Z SILNIE SĄCZĄCYCH RAN, " szt. 15 000
Wewnętrzny identyfikator: 046
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: 047. PRZYLEPIEC ZASTĘPUJĄCY NICI CHIRURGICZNE, DO NIEIWAZYJNEGO ZAMYKANIA MAŁYCH RAN I NACIĘĆ CHIRURGICZNYCH O ZAOKRĄGLONYCH BRZEGACH, WYKONANY Z PASKÓW WŁÓKNINY POKRYTYCH KLEJEM POLIAKRYLOWYM, PRZEPUSZCZA POWIETRZE I PARĘ WODNĄ, ODPOWIEDNI DLA SKÓRY NADWRAŻLIWEJ, W OPAKOWANIACH JAŁOWYCH, ROZMIAR 6 MM X 76 MM, OP. 3 SZT. op. 600
Opis: PRZYLEPIEC ZASTĘPUJĄCY NICI CHIRURGICZNE, DO NIEIWAZYJNEGO ZAMYKANIA MAŁYCH RAN I NACIĘĆ CHIRURGICZNYCH O ZAOKRĄGLONYCH BRZEGACH, WYKONANY Z PASKÓW WŁÓKNINY POKRYTYCH KLEJEM POLIAKRYLOWYM, PRZEPUSZCZA POWIETRZE I PARĘ WODNĄ, ODPOWIEDNI DLA SKÓRY NADWRAŻLIWEJ, W OPAKOWANIACH JAŁOWYCH, ROZMIAR 6 MM X 76 MM, OP. 3 SZT. op. 600
Wewnętrzny identyfikator: 047
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: 048. PRZYLEPIEC ZASTĘPUJĄCY NICI CHIRURGICZNE, DO NIEIWAZYJNEGO ZAMYKANIA MAŁYCH RAN I NACIĘĆ CHIRURGICZNYCH O ZAOKRĄGLONYCH BRZEGACH, WYKONANY Z PASKÓW WŁÓKNINY POKRYTYCH KLEJEM POLIAKRYLOWYM, PRZEPUSZCZA POWIETRZE I PARĘ WODNĄ, ODPOWIEDNI DLA SKÓRY NADWRAŻLIWEJ, W OPAKOWANIACH JAŁOWYCH, ROZMIAR 12 MM X 101 MM, OP. 6 SZT. op. 4 000
Opis: PRZYLEPIEC ZASTĘPUJĄCY NICI CHIRURGICZNE, DO NIEIWAZYJNEGO ZAMYKANIA MAŁYCH RAN I NACIĘĆ CHIRURGICZNYCH O ZAOKRĄGLONYCH BRZEGACH, WYKONANY Z PASKÓW WŁÓKNINY POKRYTYCH KLEJEM POLIAKRYLOWYM, PRZEPUSZCZA POWIETRZE I PARĘ WODNĄ, ODPOWIEDNI DLA SKÓRY NADWRAŻLIWEJ, W OPAKOWANIACH JAŁOWYCH, ROZMIAR 12 MM X 101 MM, OP. 6 SZT. op. 4 000
Wewnętrzny identyfikator: 048
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: 049. ELASTYCZNY OPATRUNEK POLIESTROWY POWLECZONY SREBREM NANOKRYSTALICZNYM, BAKTERIOBÓJCZY, UWALNIAJACY SREBRO Z OPATRUNKU DO RANY PRZEZ 3 DNI. ROZMIAR 10,0 X 10,0CM szt. 260
Opis: ELASTYCZNY OPATRUNEK POLIESTROWY POWLECZONY SREBREM NANOKRYSTALICZNYM, BAKTERIOBÓJCZY, UWALNIAJACY SREBRO Z OPATRUNKU DO RANY PRZEZ 3 DNI. ROZMIAR 10,0 X 10,0CM szt. 260
Wewnętrzny identyfikator: 049
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: 050.SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 12,5 X 12,5CM szt. 1 700
Opis: SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 12,5 X 12,5CM szt. 1 700
Wewnętrzny identyfikator: 050
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: 051. SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 17,5 X 17,5CM szt. 750
Opis: SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 17,5 X 17,5CM szt. 750
Wewnętrzny identyfikator: 051
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: 052. SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 7,5 X 7,5CM szt. 1 700
Opis: SAMOPRZYLEPNY TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ O DUŻEJ WCHŁANIALNOŚCI, DLA RAN O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU. KLEJ AKRYLOWY NANIESIONY METODĄ KRATECZKOWĄ NA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ OPATRUNKU. STERYLNY. ROZMIAR 7,5 X 7,5CM szt. 1 700
Wewnętrzny identyfikator: 052
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: 053. SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR 10,0 X 10,0CM szt. 820
Opis: SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR 10,0 X 10,0CM szt. 820
Wewnętrzny identyfikator: 053
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: 054. SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR7,5 X 7,5CM szt. 1 000
Opis: SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR7,5 X 7,5CM szt. 1 000
Wewnętrzny identyfikator: 054
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: 055. SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR 12,5 X 12,5CM szt. 600
Opis: SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z CZĄSTECZKAMI SREBRA, PRZEZNACZONY NA ZAKAŻONE RANY O UMIARKOWANYM LUB OBFITYM WYSIĘKU, Z WODOODPORNĄ WARSTWĄ ZEWNĘTRZNĄ . STERYLNY. ROZMIAR 12,5 X 12,5CM szt. 600
Wewnętrzny identyfikator: 055
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: 056. PIĘCIOWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ NA RANY O DUŻYM WYSIĘKU. SAMOPRZYLEPNY- ŻEL SILIKONOWY JAKO WARSTWA PRZYLEPNA NA CAŁEJ POWIERZCHNI OPATRUNKU. ROZMIAR 12,9 X 12,9CM szt. 670
Opis: PIĘCIOWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ NA RANY O DUŻYM WYSIĘKU. SAMOPRZYLEPNY- ŻEL SILIKONOWY JAKO WARSTWA PRZYLEPNA NA CAŁEJ POWIERZCHNI OPATRUNKU. ROZMIAR 12,9 X 12,9CM szt. 670
Wewnętrzny identyfikator: 056
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: 057.HYDROŻELOWY OPATRUNEK TRANSPARENTNY, JAŁOWY O ZAWARTOŚCI WODY PONAD 90% O GRUBOŚCI MIN. 3MM, ROZMIAR OD 10-12CM DO 10-12CM szt 150
Opis: HYDROŻELOWY OPATRUNEK TRANSPARENTNY, JAŁOWY O ZAWARTOŚCI WODY PONAD 90% O GRUBOŚCI MIN. 3MM, ROZMIAR OD 10-12CM DO 10-12CM szt 150
Wewnętrzny identyfikator: 057
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: 058. STERYLNY, PARAFINOWY OPATRUNEK Z GAZY PRZEZNACZONY DO RAN POWIERZCHNIOWYCH, GŁADKI DZIĘKI POWLECZENIU BIAŁĄ PARAFINĄ. ZAPEWNIA WYSIĘKOWI SWOBODNE PRZECHODZENIE DO CHŁONNEGO OPATRUNKU WTÓRNEGO I ZAPOBIEGA PRZYWIERANIU DO RANY. ROZMIAR 10 CM X 40 CM, KAŻDA SZTUKA PAKOWANA INDYWIDUALNIE, szt. 1 400
Opis: STERYLNY, PARAFINOWY OPATRUNEK Z GAZY PRZEZNACZONY DO RAN POWIERZCHNIOWYCH, GŁADKI DZIĘKI POWLECZENIU BIAŁĄ PARAFINĄ. ZAPEWNIA WYSIĘKOWI SWOBODNE PRZECHODZENIE DO CHŁONNEGO OPATRUNKU WTÓRNEGO I ZAPOBIEGA PRZYWIERANIU DO RANY. ROZMIAR 10 CM X 40 CM, KAŻDA SZTUKA PAKOWANA INDYWIDUALNIE, szt. 1 400
Wewnętrzny identyfikator: 058
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: 059."OPATRUNEK Z WOŁOWEGO KOLAGENU DO ZATRZYMYWANIA KRWAWIENIA STERYLIZOWANY METODĄ RADIACYJNĄ, MIĘKKI, ŁATWO WCHŁANIALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ UKSZTAŁTOWANIA, STOSOWANY DO MIEJSCOWEJ HEMOSTAZY PRZY KRWAWIENIU KAPILARNYM, KRWAWIENIU Z NARZĄDÓW MIĄŻSZOWYCH, SĄCZĄCYCH SIĘ KRWOTOKÓW I JAKO WSPOMAGANIE INNYCH TECHNIK HEMOSTATYCZNYCH ROZM. 50 X 80 X 2-3MM " szt 200
Opis: "OPATRUNEK Z WOŁOWEGO KOLAGENU DO ZATRZYMYWANIA KRWAWIENIA STERYLIZOWANY METODĄ RADIACYJNĄ, MIĘKKI, ŁATWO WCHŁANIALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ UKSZTAŁTOWANIA, STOSOWANY DO MIEJSCOWEJ HEMOSTAZY PRZY KRWAWIENIU KAPILARNYM, KRWAWIENIU Z NARZĄDÓW MIĄŻSZOWYCH, SĄCZĄCYCH SIĘ KRWOTOKÓW I JAKO WSPOMAGANIE INNYCH TECHNIK HEMOSTATYCZNYCH ROZM. 50 X 80 X 2-3MM " szt 200
Wewnętrzny identyfikator: 059
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: 060."OPATRUNEK Z WOŁOWEGO KOLAGENU DO ZATRZYMYWANIA KRWAWIENIA STERYLIZOWANY METODĄ RADIACYJNĄ, MIĘKKI, ŁATWO WCHŁANIALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ UKSZTAŁTOWANIA, STOSOWANY DO MIEJSCOWEJ HEMOSTAZY PRZY KRWAWIENIU KAPILARNYM, KRWAWIENIU Z NARZĄDÓW MIĄŻSZOWYCH, SĄCZĄCYCH SIĘ KRWOTOKÓW I JAKO WSPOMAGANIE INNYCH TECHNIK HEMOSTATYCZNYCH ROZM. 10 X 12 X 03 MM-0,5MM" szt 200
Opis: "OPATRUNEK Z WOŁOWEGO KOLAGENU DO ZATRZYMYWANIA KRWAWIENIA STERYLIZOWANY METODĄ RADIACYJNĄ, MIĘKKI, ŁATWO WCHŁANIALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ UKSZTAŁTOWANIA, STOSOWANY DO MIEJSCOWEJ HEMOSTAZY PRZY KRWAWIENIU KAPILARNYM, KRWAWIENIU Z NARZĄDÓW MIĄŻSZOWYCH, SĄCZĄCYCH SIĘ KRWOTOKÓW I JAKO WSPOMAGANIE INNYCH TECHNIK HEMOSTATYCZNYCH ROZM. 10 X 12 X 03 MM-0,5MM" szt 200
Wewnętrzny identyfikator: 060
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: 061. "STERYLNY ,CHŁONNY,3-WARSTWOWY OPATRUNEK PRZECIWBAKTERYJNY Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z SIARCZANEM SREBRA I WĘGLEM AKTYWOWANYM ,Z SAMOPRZYWIERAJĄCA WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI. PRZEZNACZONY DO RAN ZAKAŻONYCH Z MAŁYM I ŚREDNIM WYSIĘKIEM.WYMIAR 12,5 CM*12,5 CM " szt 650
Opis: "STERYLNY ,CHŁONNY,3-WARSTWOWY OPATRUNEK PRZECIWBAKTERYJNY Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z SIARCZANEM SREBRA I WĘGLEM AKTYWOWANYM ,Z SAMOPRZYWIERAJĄCA WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI. PRZEZNACZONY DO RAN ZAKAŻONYCH Z MAŁYM I ŚREDNIM WYSIĘKIEM.WYMIAR 12,5 CM*12,5 CM " szt 650
Wewnętrzny identyfikator: 061
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: 62 OPATRUNEK PIANKOWY MIĘKKI PRZYLEPNY SKŁADAJĄCY SIĘ Z WARSTWY PRZYLEGAJĄCEJ WYKONANEJ Z SIATKI HYDROŻELOWEJ LUB LIPIDOKOLOIDOWEJ LUB SILIKONOWEJ LUB Z PIANKI POLIUREATNOWEJ, JAŁOWY , PAKOWANY POJEDYNCZO, UMOŻLIWIAJĄCY ŁATWA APLIKACJE W OKOLICY SACRUM ROZMIAR MIN. 15X20CM szt 300
Opis: 62 OPATRUNEK PIANKOWY MIĘKKI PRZYLEPNY SKŁADAJĄCY SIĘ Z WARSTWY PRZYLEGAJĄCEJ WYKONANEJ Z SIATKI HYDROŻELOWEJ LUB LIPIDOKOLOIDOWEJ LUB SILIKONOWEJ LUB Z PIANKI POLIUREATNOWEJ, JAŁOWY , PAKOWANY POJEDYNCZO, UMOŻLIWIAJĄCY ŁATWA APLIKACJE W OKOLICY SACRUM ROZMIAR MIN. 15X20CM szt 300
Wewnętrzny identyfikator: 062
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: 63 CIENKI, STERYLNY, CHŁONNY, TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ W WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI OPATRUNKU, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH I Z MAŁYM WYSIĘKIEM WYMIAR 12,5 CM*12,5 CM szt 70
Opis: CIENKI, STERYLNY, CHŁONNY, TRÓJWARSTWOWY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ W WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI OPATRUNKU, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH I Z MAŁYM WYSIĘKIEM WYMIAR 12,5 CM*12,5 CM szt 70
Wewnętrzny identyfikator: 063
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: 64 CIENKI, STERYLNY, DWUWARSTWOWY MIĘKKI OPATRUNEK PIERWOTNY Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z SAMOPRZYWIERAJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI, PRZENOSZĄCY WYSIĘK DO OPATRUNKU WTÓRNEGO. PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ORAZ DO RAN Z MAŁYM, ŚREDNIM I DUŻYM WYSIĘKIEM.WYMIAR 15 CM*20 CM szt 325
Opis: 64 CIENKI, STERYLNY, DWUWARSTWOWY MIĘKKI OPATRUNEK PIERWOTNY Z PIANKI POLIURETANOWEJ Z SAMOPRZYWIERAJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ Z MIĘKKIEGO SILIKONU NA CAŁEJ POWIERZCHNI, PRZENOSZĄCY WYSIĘK DO OPATRUNKU WTÓRNEGO. PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ORAZ DO RAN Z MAŁYM, ŚREDNIM I DUŻYM WYSIĘKIEM.WYMIAR 15 CM*20 CM szt 325
Wewnętrzny identyfikator: 064
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: 65 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 30 CM X 10 CM szt 50
Opis: 65 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 30 CM X 10 CM szt 50
Wewnętrzny identyfikator: 065
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: 66 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 15 CM X 10 CM szt 840
Opis: 66 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 15 CM X 10 CM szt 840
Wewnętrzny identyfikator: 066
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: 67 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 25 CM X 10 CM szt 320
Opis: 67 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTAR MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 25 CM X 10 CM szt 320
Wewnętrzny identyfikator: 067
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: 68 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTARA MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 20 CM X 10 CM szt. 1 500
Opis: 68 OPATRUNEK STERYLNY, PRZEŹROCZYSTY , WODOSZCZELNY, PAROPRZEPUSZCZALNY, ZAWIERAJĄCY W SWEJ CENTRALNEJ CZĘŚCI PIANKĘ O STRUKTURZE PLASTARA MIODU POZWALAJĄCY NA OBSERWACJĘ RANY POOPERACYJNEJ. ROZMIAR 20 CM X 10 CM szt. 1 500
Wewnętrzny identyfikator: 068
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: 69 OPATRUNEK DO ZABEZPIECZANIA DRENÓW POOPERACYJNYCH, PRZEŹROCZYSTY,PAROPRZEPUSZCZALNY, WODOSZCZELNY ZAWIERAJĄCY WKŁAD CHŁONNY W KSZTAŁCIE PLASTRA MIODU CO DAJE MOŻLIWOŚĆ OBSERWACJI WYSIĘKU I MIEJSCA ZAŁOŻENIA DRENU, ROZMIAR 10 CM X 9.0 CM szt. 2 000
Opis: 69 OPATRUNEK DO ZABEZPIECZANIA DRENÓW POOPERACYJNYCH, PRZEŹROCZYSTY,PAROPRZEPUSZCZALNY, WODOSZCZELNY ZAWIERAJĄCY WKŁAD CHŁONNY W KSZTAŁCIE PLASTRA MIODU CO DAJE MOŻLIWOŚĆ OBSERWACJI WYSIĘKU I MIEJSCA ZAŁOŻENIA DRENU, ROZMIAR 10 CM X 9.0 CM szt. 2 000
Wewnętrzny identyfikator: 069
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: 70 OPATRUNEK, FOLIA POLIURETANOWA, SAMOPRZYLEPNA ,NIEJAŁOWA NA ROLCE .WYMIAR 10CM*100 CM szt 150
Opis: 70 OPATRUNEK, FOLIA POLIURETANOWA, SAMOPRZYLEPNA ,NIEJAŁOWA NA ROLCE .WYMIAR 10CM*100 CM szt 150
Wewnętrzny identyfikator: 070
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: 71 PRZECIWBAKTERYJNY OPATRUNEK SREBROWY NA CEWNIK/DREN, WARSTWA POLIURETANOWA Z TKANINĄ NYLONOWĄ POWLEKANĄ SREBREM, ZAWARTOŚĆ SREBRA 546MG/100CM KW., AKTYWNY PRZEZ 7 DNI,ROZMIAR 25MM, OTWÓR WEWNĘTRZNY OD 1,5MM / 4,0MM 7,0MM DO WYBORU PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO Z ZACHOWANIEM WYMAGALNEJ ILOŚĆI W OPAKOWANIU. OPATRUNEK PAKOWANY POJEDYNCZO, JAŁOWO , OPAKOWANIE FOLIA/PAPIER LUB FOLIA szt. 250
Opis: 71 PRZECIWBAKTERYJNY OPATRUNEK SREBROWY NA CEWNIK/DREN, WARSTWA POLIURETANOWA Z TKANINĄ NYLONOWĄ POWLEKANĄ SREBREM, ZAWARTOŚĆ SREBRA 546MG/100CM KW., AKTYWNY PRZEZ 7 DNI,ROZMIAR 25MM, OTWÓR WEWNĘTRZNY OD 1,5MM / 4,0MM 7,0MM DO WYBORU PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO Z ZACHOWANIEM WYMAGALNEJ ILOŚĆI W OPAKOWANIU. OPATRUNEK PAKOWANY POJEDYNCZO, JAŁOWO , OPAKOWANIE FOLIA/PAPIER LUB FOLIA szt. 250
Wewnętrzny identyfikator: 071
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: 72 OPATRUNEK LIPIDOKOLOIDOWY Z DODATKIEM JONÓW SREBRA CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ WYSOKĄ CHŁONNOŚCIĄ, KOHEZYJNOŚCIĄ ORAZ WŁAŚCIWOŚCIAMI HYDROOCZYSZCZAJĄCYMI, JAŁOWY Z MOZLIWOŚCIA DOCIECIA(DOPASOWANIA) DO WIELKOŚCI RANY, ROZMIAR OD 10-15CMX12-20CM, PAKOWANY POJEDYNCZO szt. 1 000
Opis: 72 OPATRUNEK LIPIDOKOLOIDOWY Z DODATKIEM JONÓW SREBRA CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ WYSOKĄ CHŁONNOŚCIĄ, KOHEZYJNOŚCIĄ ORAZ WŁAŚCIWOŚCIAMI HYDROOCZYSZCZAJĄCYMI, JAŁOWY Z MOZLIWOŚCIA DOCIECIA(DOPASOWANIA) DO WIELKOŚCI RANY, ROZMIAR OD 10-15CMX12-20CM, PAKOWANY POJEDYNCZO szt. 1 000
Wewnętrzny identyfikator: 072
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: 73 STERYLNY, SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ POKRYTY ŻELEM SILIKONOWYM PRZEZNACZONY NA RANY UMIEJSCOWIONE W TRUDNYCH DO ZAŁOŻENIA OPATRUNKU OKOLICACH, TJ. PIĘTA, ŁOKIEĆ szt. 220
Opis: 73 STERYLNY, SAMOPRZYLEPNY OPATRUNEK Z PIANKI POLIURETANOWEJ POKRYTY ŻELEM SILIKONOWYM PRZEZNACZONY NA RANY UMIEJSCOWIONE W TRUDNYCH DO ZAŁOŻENIA OPATRUNKU OKOLICACH, TJ. PIĘTA, ŁOKIEĆ szt. 220
Wewnętrzny identyfikator: 073
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: 74 OPATRUNEK ZBUDOWANY JEST Z POLIAKRYLANU, WYKAZUJE DZIAŁANIE OCZYSZCZAJĄCE, ODPORNE NA ROZCIĄGANIE, ROZMIAR 5X40 CM szt. 260
Opis: 74 OPATRUNEK ZBUDOWANY JEST Z POLIAKRYLANU, WYKAZUJE DZIAŁANIE OCZYSZCZAJĄCE, ODPORNE NA ROZCIĄGANIE, ROZMIAR 5X40 CM szt. 260
Wewnętrzny identyfikator: 074
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: 75 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 10 CM X10 CM szt. 250
Opis: 75 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 10 CM X10 CM szt. 250
Wewnętrzny identyfikator: 075
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: 76 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 20 CM X30 CM szt. 290
Opis: 76 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 20 CM X30 CM szt. 290
Wewnętrzny identyfikator: 076
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: 77 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 10 CM X20 CM szt. 200
Opis: 77 OPATRUNEK SUPERCHŁONNY O ABSROPCJI POWYŻEJ 2,5G/CM2 ZAWIERAJĄCY WARSTWĘ POCHŁANIAJĄCĄ WYSIĘK Z RANY I ZEWNĘTRZNĄ WARSTWĘ HYDROFOBOWĄ ORAZ WARSTWĘ KONTAKTOWĄ ROZM. 10 CM X20 CM szt. 200
Wewnętrzny identyfikator: 077
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: 78 CIENKI OPATRUNEK PIANKOWY Z PAROPRZEPUSZCZALNĄ WIERZCHNIĄ WARSTWĄ ORAZ SILIKONOWĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ, ELASTYCZNY I DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA, ROZMIAR 10X10 CM szt. 600
Opis: 78 CIENKI OPATRUNEK PIANKOWY Z PAROPRZEPUSZCZALNĄ WIERZCHNIĄ WARSTWĄ ORAZ SILIKONOWĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ, ELASTYCZNY I DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA, ROZMIAR 10X10 CM szt. 600
Wewnętrzny identyfikator: 078
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: 79 CIENKI OPATRUNEK PIANKOWY Z PAROPRZEPUSZCZALNĄ WIERZCHNIĄ WARSTWĄ ORAZ SILIKONOWĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ, ELASTYCZNY I DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA, ROZMIAR 15X15 CM szt. 600
Opis: 79 CIENKI OPATRUNEK PIANKOWY Z PAROPRZEPUSZCZALNĄ WIERZCHNIĄ WARSTWĄ ORAZ SILIKONOWĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ, ELASTYCZNY I DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA, ROZMIAR 15X15 CM szt. 600
Wewnętrzny identyfikator: 079
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: 80 OPATRUNEK Z JODOPOWIDONEM WYKONANY Z DZIANINY WISKOZOWEJ, NIEPRZYWIERAJĄCY, ROZMIAR 9 CM X 9 CM szt. 70
Opis: 80 OPATRUNEK Z JODOPOWIDONEM WYKONANY Z DZIANINY WISKOZOWEJ, NIEPRZYWIERAJĄCY, ROZMIAR 9 CM X 9 CM szt. 70
Wewnętrzny identyfikator: 080
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: 81 CZYSTY, AMORFICZNY HYDROŻEL SKŁADAJĄCY SIĘ ZE ZMODYFIKOWANEGO POLIMERU KARBOKSYMETYLOCELULOZY, GLIKOLU PROPYLENOWEGO I WODY. SZYBKIE I BEZBOLESNE OCZYSZCZANIE RANY DZIĘKI ZASTOSOWANEMU APLIKATOROWI. DOZOWNIK APPLIPAK UMOŻLIWIA ŁATWE NANOSZENIE ŻELU NAWET NA TRUDNO DOSTEPNE RANY. STERYLNY. OPAKOWANIE 15G. szt. 250
Opis: 81 CZYSTY, AMORFICZNY HYDROŻEL SKŁADAJĄCY SIĘ ZE ZMODYFIKOWANEGO POLIMERU KARBOKSYMETYLOCELULOZY, GLIKOLU PROPYLENOWEGO I WODY. SZYBKIE I BEZBOLESNE OCZYSZCZANIE RANY DZIĘKI ZASTOSOWANEMU APLIKATOROWI. DOZOWNIK APPLIPAK UMOŻLIWIA ŁATWE NANOSZENIE ŻELU NAWET NA TRUDNO DOSTEPNE RANY. STERYLNY. OPAKOWANIE 15G. szt. 250
Wewnętrzny identyfikator: 081
Część zamówienia: LOT-0082
Tytuł: 082. OLEJEK DO PIELĘGNACJI SKÓRY W SPRAYU, BOGATY W GLICERYDY KWASÓW TŁUSZCZOWYCH; ZAPOBIEGAJĄCY ODLEŻYNOM op. 50 ml 40
Opis: OLEJEK DO PIELĘGNACJI SKÓRY W SPRAYU, BOGATY W GLICERYDY KWASÓW TŁUSZCZOWYCH; ZAPOBIEGAJĄCY ODLEŻYNOM op. 50 ml 40
Wewnętrzny identyfikator: 082
Część zamówienia: LOT-0083
Tytuł: 083. "SERWETA, Z NITKA RADIACYJNA I TASIEMKĄ , ROZMIAR 45 CM/45 CM , 4 W 17 N/PAKOWANE PO 5 SZTUK SERWET W PAKIECIE, WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ L
Opis: "SERWETA, Z NITKA RADIACYJNA I TASIEMKĄ , ROZMIAR 45 CM/45 CM , 4 W 17 N/PAKOWANE PO 5 SZTUK SERWET W PAKIECIE, WYROBY JEDNORODNE PAKOWANE W TOREBKĘ PAPIEROWO-FOLIOWĄ POSIADAJĄ 4 NAKLEJKI TAG Z INFORMACJĄ NAZWA PRODUCENTA, LOT, DATA WAŻNOŚCI, INDEKS WYROBU, ILOŚĆ, ROZMIAR, NAZWA GRUPY WYROBÓW, RODZAJ WYROBU NA ETYKIECIE GŁOWNEJ INFORMACJA W POSTACI PIKTOGRAMU I JEŚLI DOTYCZY TO: NITKOWOŚĆ LUB GRAMATURA (KW), WARSTWOWOŚĆ, PIKTOGRAM INFORMUJACY O ZNACZNIKU RTG. DODATKOWO NA OPAKOWANIACH TOREBKI PAPIEROWO-FOLIOWEJ NA 2 NAKLEJKACH TAG KOD KRESKOWY. W KODZIE INFORMACJE: GTIN(EAN), DATA WAŻNOŚCI, LOT." op 1 000
Wewnętrzny identyfikator: 083
Część zamówienia: LOT-0084
Tytuł: 084. HEMOSTATYCZNY OPATRUNEK DO ŻYŁ OBWODOWYCH DO STOSOWANIA PO POBRANIU KRWI, TRANSFUZJI, INFUZJI, HEMODIALIZIE. EFEKT HOMOSTATYCZNY UZYSKUJE DZIĘKI KOMPRESJI CZTEROWARSTWOWĄ PODKŁADKĄ O WŁAŚCIWOŚCIACH CHŁONNYCH O GRUBOŚCI 6 MM ORAZ TAŚMIE WŁÓKNINOWEJ O ODPOWIEDNIEJ ELASTYCZNOŚCI. WYMIARY OPATRUNKU 39MM X 80 MM. PODKŁADKA O OWALNYM KSZTAŁCIE O DŁUGOŚCI 27 MM. STERYLNY. szt. 25 000
Opis: HEMOSTATYCZNY OPATRUNEK DO ŻYŁ OBWODOWYCH DO STOSOWANIA PO POBRANIU KRWI, TRANSFUZJI, INFUZJI, HEMODIALIZIE. EFEKT HOMOSTATYCZNY UZYSKUJE DZIĘKI KOMPRESJI CZTEROWARSTWOWĄ PODKŁADKĄ O WŁAŚCIWOŚCIACH CHŁONNYCH O GRUBOŚCI 6 MM ORAZ TAŚMIE WŁÓKNINOWEJ O ODPOWIEDNIEJ ELASTYCZNOŚCI. WYMIARY OPATRUNKU 39MM X 80 MM. PODKŁADKA O OWALNYM KSZTAŁCIE O DŁUGOŚCI 27 MM. STERYLNY. szt. 25 000
Wewnętrzny identyfikator: 084
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: 085. JAŁOWY OPATRUNEK WYKONANY W TECHNOLOGII HYDROFIBER Z NIETKANYCH WŁÓKIEN KARBOKSYMETYLOCELULOZY, ZAWIERAJĄCY W SKŁADZIE SREBRO W POSTACI JONOWEJ, KWAS EDYTYNOWY (EDTA) I CHLOREK BENZETONIOWY (BECL). OPATRUNEK DO RAN MOCNO SĄCZĄCYCH, ZWALCZAJĄCY BIOFILM.WYMIAR 10CM*10 CM szt. 400
Opis: JAŁOWY OPATRUNEK WYKONANY W TECHNOLOGII HYDROFIBER Z NIETKANYCH WŁÓKIEN KARBOKSYMETYLOCELULOZY, ZAWIERAJĄCY W SKŁADZIE SREBRO W POSTACI JONOWEJ, KWAS EDYTYNOWY (EDTA) I CHLOREK BENZETONIOWY (BECL). OPATRUNEK DO RAN MOCNO SĄCZĄCYCH, ZWALCZAJĄCY BIOFILM.WYMIAR 10CM*10 CM szt. 400
Wewnętrzny identyfikator: 085
Część zamówienia: LOT-0086
Tytuł: 086.JAŁOWY OPATRUNEK ZAWIERAJĄCY WĘGIEL AKTYWOWANY ORAZ SREBRO. OPATRUNEK O WŁAŚCIWOŚCIACH PRZECIWBAKTERYJNYCH,POCHLANIA NIEPRZYJEMNE ZAPACHY I DZIAŁA BAKTERIOBÓJCZO NA ZWIĄZANE W STRUKTURZE WĘGLOWEJ KOMÓRKI BAKTERII.PRZEZNACZONY DO RAN ZAINFEKOWANYCH ,KRYTYCZNIE SKOLONIZOWANYCH ,CUCHNĄCYCH,PŁYTKICH I GŁEBOKICH.ROZMIAR 10CM X10 CM szt. 300
Opis: JAŁOWY OPATRUNEK ZAWIERAJĄCY WĘGIEL AKTYWOWANY ORAZ SREBRO. OPATRUNEK O WŁAŚCIWOŚCIACH PRZECIWBAKTERYJNYCH,POCHLANIA NIEPRZYJEMNE ZAPACHY I DZIAŁA BAKTERIOBÓJCZO NA ZWIĄZANE W STRUKTURZE WĘGLOWEJ KOMÓRKI BAKTERII.PRZEZNACZONY DO RAN ZAINFEKOWANYCH ,KRYTYCZNIE SKOLONIZOWANYCH ,CUCHNĄCYCH,PŁYTKICH I GŁEBOKICH.ROZMIAR 10CM X10 CM szt. 300
Wewnętrzny identyfikator: 086
Część zamówienia: LOT-0087
Tytuł: 087. OPATRUNEK JAŁOWY BARIEROWY Z NEUTRALNĄ MAŚCIĄ ZAWIERAJĄCY SREBRO O WYM. 10 X 10 CM szt. 100
Opis: OPATRUNEK JAŁOWY BARIEROWY Z NEUTRALNĄ MAŚCIĄ ZAWIERAJĄCY SREBRO O WYM. 10 X 10 CM szt. 100
Wewnętrzny identyfikator: 087
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: 088. AEROZOL/SPRAY PRZEZNACZONY DO USUWANIA PRZYLEPCA, PLASTRÓW ZE SKÓRY; NIE ZAWIERAJACY ALKOHOLU poj. 50 ml 1 200
Opis: AEROZOL/SPRAY PRZEZNACZONY DO USUWANIA PRZYLEPCA, PLASTRÓW ZE SKÓRY; NIE ZAWIERAJACY ALKOHOLU poj. 50 ml 1 200
Wewnętrzny identyfikator: 088
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: 089. PLASTER DO MOCOWANIA CEWNIKÓW TLENOWYCH, SOND ITP. ORAZ INNYCH CEWNIKÓW DONOSOWYCH, WYMIAR 8,0X8,7 CM szt. 2 000
Opis: PLASTER DO MOCOWANIA CEWNIKÓW TLENOWYCH, SOND ITP. ORAZ INNYCH CEWNIKÓW DONOSOWYCH, WYMIAR 8,0X8,7 CM szt. 2 000
Wewnętrzny identyfikator: 089
Część zamówienia: LOT-0090
Tytuł: 090.PLASTER SAMOPRZYLEPNY Z WKŁADEM CHŁONNYM, PAROPRZEPUSZCZALNY, CIENKI I ELASTYCZNY, HIPOALERGICZNY; WKŁAD CHŁONNY UMIESZCZONY CENTRALNIE; DO ZABEZPIECZENIA ZMIAN SKÓRNYCH Z MAŁĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU; ROZMIAR 0,9 CM X 3,8 CM szt. 7 500
Opis: PLASTER SAMOPRZYLEPNY Z WKŁADEM CHŁONNYM, PAROPRZEPUSZCZALNY, CIENKI I ELASTYCZNY, HIPOALERGICZNY; WKŁAD CHŁONNY UMIESZCZONY CENTRALNIE; DO ZABEZPIECZENIA ZMIAN SKÓRNYCH Z MAŁĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU; ROZMIAR 0,9 CM X 3,8 CM szt. 7 500
Wewnętrzny identyfikator: 090
Część zamówienia: LOT-0091
Tytuł: 091. OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY BARDZO CIENKI NA CAŁEJ POWIERZCHNI , PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU. WYMIAR 10 CM*10 CM; ELASTYCZNY, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA NAWET W TRUDNYCH WARUNKACH ANATOMICZNYCH, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt 1 200
Opis: OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY BARDZO CIENKI NA CAŁEJ POWIERZCHNI , PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU. WYMIAR 10 CM*10 CM; ELASTYCZNY, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA NAWET W TRUDNYCH WARUNKACH ANATOMICZNYCH, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt 1 200
Wewnętrzny identyfikator: 091
Część zamówienia: LOT-0092
Tytuł: 092. OPATRUNEK SIATKOWY Z ŻELUJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ -STERYLNY,MATRYCA POLIMEROWA Z HYDROKOLOIDAMI I WAZELINĄ .OPATRUNEK WYKONANY Z SIATKI TIULOWEJ O SZEROKICH OCZKACH Z POWŁOKĄ ZAWIERAJĄCĄ M.IN. MACIERZ POLIMEROWĄ ,HYDROKOLOID I WAZELINĘ.PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ,SĄCZACYCH(RÓŻNY STOPIEŃ WYSIEKU ) I RANY POWIERZCHOWNE. ROZMIAR 10CM X10 CM szt 600
Opis: OPATRUNEK SIATKOWY Z ŻELUJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ -STERYLNY,MATRYCA POLIMEROWA Z HYDROKOLOIDAMI I WAZELINĄ .OPATRUNEK WYKONANY Z SIATKI TIULOWEJ O SZEROKICH OCZKACH Z POWŁOKĄ ZAWIERAJĄCĄ M.IN. MACIERZ POLIMEROWĄ ,HYDROKOLOID I WAZELINĘ.PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ,SĄCZACYCH(RÓŻNY STOPIEŃ WYSIEKU ) I RANY POWIERZCHOWNE. ROZMIAR 10CM X10 CM szt 600
Wewnętrzny identyfikator: 092
Część zamówienia: LOT-0093
Tytuł: 093.OPATRUNEK SIATKOWY Z ŻELUJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ -STERYLNY,MATRYCA POLIMEROWA Z HYDROKOLOIDAMI I WAZELINĄ .OPATRUNEK WYKONANY Z SIATKI TIULOWEJ O SZEROKICH OCZKACH Z POWŁOKĄ ZAWIERAJĄCĄ M.IN. MACIERZ POLIMEROWĄ ,HYDROKOLOID I WAZELINĘ.PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ,SĄCZACYCH(RÓŻNY STOPIEŃ WYSIEKU )I RANY POWIERZCHOWNE.ROZMIAR 10CM X30 CM szt 250
Opis: OPATRUNEK SIATKOWY Z ŻELUJĄCĄ WARSTWĄ KONTAKTOWĄ -STERYLNY,MATRYCA POLIMEROWA Z HYDROKOLOIDAMI I WAZELINĄ .OPATRUNEK WYKONANY Z SIATKI TIULOWEJ O SZEROKICH OCZKACH Z POWŁOKĄ ZAWIERAJĄCĄ M.IN. MACIERZ POLIMEROWĄ ,HYDROKOLOID I WAZELINĘ.PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH ,SĄCZACYCH(RÓŻNY STOPIEŃ WYSIEKU )I RANY POWIERZCHOWNE.ROZMIAR 10CM X30 CM szt 250
Wewnętrzny identyfikator: 093
Część zamówienia: LOT-0094
Tytuł: 094. OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU. WYMIAR 15 CM*15 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, CIEŃSZE BRZEGI, GRUBSZA WARSTWA CENTRALNA, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 400
Opis: OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIĘKU. WYMIAR 15 CM*15 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, CIEŃSZE BRZEGI, GRUBSZA WARSTWA CENTRALNA, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 400
Wewnętrzny identyfikator: 094
Część zamówienia: LOT-0095
Tytuł: 095. OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIEKU. WYMIAR 10 CM*10 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, CIEŃSZE BRZEGI, GRUBSZA WARSTWA CENTRALNA, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 300
Opis: OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY, PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIEKU. WYMIAR 10 CM*10 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, CIEŃSZE BRZEGI, GRUBSZA WARSTWA CENTRALNA, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 300
Wewnętrzny identyfikator: 095
Część zamówienia: LOT-0096
Tytuł: 096. OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY BARDZO CIENKI NA CAŁEJ POWIERZCHNI , PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIEKU. WYMIAR 15 CM*15 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA NAWET W TRUDNYCH WARUNKACH ANATOMICZNYCH, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 800
Opis: OPATRUNEK HYDROKOLOIDOWY BARDZO CIENKI NA CAŁEJ POWIERZCHNI , PRZEZNACZONY DO RAN SUCHYCH LUB Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ WYSIEKU. WYMIAR 15 CM*15 CM; CECHY OPATRUNKU: ELASTYCZNY, DOBRZE DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA NAWET W TRUDNYCH WARUNKACH ANATOMICZNYCH, BEZ KONIECZNOŚCI DODATKOWEGO MOCOWANIA, BEZ LATEKSU, JAŁOWY szt. 800
Wewnętrzny identyfikator: 096
Część zamówienia: LOT-0097
Tytuł: 097. TUPFERY BEZ NITKI 20 CM X20 CM szt. 30 000
Opis: TUPFERY BEZ NITKI 20 CM X20 CM szt. 30 000
Wewnętrzny identyfikator: 097
Część zamówienia: LOT-0098
Tytuł: 098. PLASTER POINIEKCYJNY, POSIADAJĄCY NACIĘCIA CO 2 CM, WYKONANY Z DELIKATNEJ WŁÓKNINY, POKRYTY JEDNOSTRONNIE KLEJEM AKRYLOWYM HIPOALERGICZNYM; DO ZABEZPIECZENIA RAN PO WKŁUCIACH mb 240
Opis: PLASTER POINIEKCYJNY, POSIADAJĄCY NACIĘCIA CO 2 CM, WYKONANY Z DELIKATNEJ WŁÓKNINY, POKRYTY JEDNOSTRONNIE KLEJEM AKRYLOWYM HIPOALERGICZNYM; DO ZABEZPIECZENIA RAN PO WKŁUCIACH mb 240
Wewnętrzny identyfikator: 098
Część zamówienia: LOT-0099
Tytuł: 099. PLASTER SILIKONOWY, DWUDZIELNY, Z PERFORACJĄ; WODOODPORNY I ODDYCHAJĄCY; DEDYKOWANY PRZEDE WSZYSTKIM DO ZAKLEJANIA OCZU PACJENTOM PRZYGOTOWYWANYCH DO ZABIEGOW szt. 3 000
Opis: PLASTER SILIKONOWY, DWUDZIELNY, Z PERFORACJĄ; WODOODPORNY I ODDYCHAJĄCY; DEDYKOWANY PRZEDE WSZYSTKIM DO ZAKLEJANIA OCZU PACJENTOM PRZYGOTOWYWANYCH DO ZABIEGOW szt. 3 000
Wewnętrzny identyfikator: 099
Część zamówienia: LOT-0100
Tytuł: 100. JEDNORAZOWA STAZA WYKORZYSTYWANA DO UCISKANIA ŻYŁY PRZY POBIERANIU KRWI; WYKONANA Z SZEROKIEGO, ROZCIĄGLIWEGO PASKA TPE (TERMOPLASTYCZNEGO ELASTOMERU); BEZLATEKSOWY MATERIAŁ NIE UCZULA I NIE PODRAŻNIA SKÓRY; OPAKOWANIE PAPIEROWY DYSPENSER, KTÓRY UMOŻLIWIWA WYGODNE DZIELENIE PERFOROWANYCH OPASEK; PERFORACJA CO OK. 46 CM UŁATWIA DZIELENIE NA FRAGMENTY, PRODUKT NIEJAŁOWY, 25 szt. w rolce rolka
Opis: JEDNORAZOWA STAZA WYKORZYSTYWANA DO UCISKANIA ŻYŁY PRZY POBIERANIU KRWI; WYKONANA Z SZEROKIEGO, ROZCIĄGLIWEGO PASKA TPE (TERMOPLASTYCZNEGO ELASTOMERU); BEZLATEKSOWY MATERIAŁ NIE UCZULA I NIE PODRAŻNIA SKÓRY; OPAKOWANIE PAPIEROWY DYSPENSER, KTÓRY UMOŻLIWIWA WYGODNE DZIELENIE PERFOROWANYCH OPASEK; PERFORACJA CO OK. 46 CM UŁATWIA DZIELENIE NA FRAGMENTY, PRODUKT NIEJAŁOWY, 25 szt. w rolce rolka 3 000
Wewnętrzny identyfikator: 100
Część zamówienia: LOT-0101
Tytuł: 101. OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW EPIDURALNYCH POSIADAJĄCY PRZEZIERNY ELEMENT FOLIOWY UMOŻLIWIAJĄCY WIZUALIZACJĘ MIEJSCA WKŁUCIA, PRZEPUSZCZALNY DLA H2O, WŁÓKNINOWY, POSIADAJĄCY MIĘKKI ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY CEWNIK PRZED ZAŁAMANIEM, NIE MOŻE POSIADAĆ TWARDYCH ELEMENTÓW, PEWNIE STABILIZUJĄCY OPATRUNEK I CEWNIK EPIDURALNY. OPAKOWANIE POJEDYNCZE, STERYLNE. szt 1 500
Opis: OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW EPIDURALNYCH POSIADAJĄCY PRZEZIERNY ELEMENT FOLIOWY UMOŻLIWIAJĄCY WIZUALIZACJĘ MIEJSCA WKŁUCIA, PRZEPUSZCZALNY DLA H2O, WŁÓKNINOWY, POSIADAJĄCY MIĘKKI ELEMENT ZABEZPIECZAJĄCY CEWNIK PRZED ZAŁAMANIEM, NIE MOŻE POSIADAĆ TWARDYCH ELEMENTÓW, PEWNIE STABILIZUJĄCY OPATRUNEK I CEWNIK EPIDURALNY. OPAKOWANIE POJEDYNCZE, STERYLNE. szt 1 500
Wewnętrzny identyfikator: 101
Część zamówienia: LOT-0102
Tytuł: 102. OPATRUNEK OCHRONNY NA OKO Z KSZTAŁTEM DOSTOSOWANY ANATOMICZNIE, WŁÓKNINOWY. OPAKOWANIE UMOŻLIWIAJĄCE ŁATWE I HIGIENICZNE POBIERANIE POJEDYŃCZYCH OPATRUNKÓW. szt 100
Opis: OPATRUNEK OCHRONNY NA OKO Z KSZTAŁTEM DOSTOSOWANY ANATOMICZNIE, WŁÓKNINOWY. OPAKOWANIE UMOŻLIWIAJĄCE ŁATWE I HIGIENICZNE POBIERANIE POJEDYŃCZYCH OPATRUNKÓW. szt 100
Wewnętrzny identyfikator: 102
Część zamówienia: LOT-0103
Tytuł: 103. Opatrunek do mechanicznego oczyszczania ran głębokich, jednorazowy; biały, cylindryczny zbudowany z monofilamentowych włókien poliestrowych wewnętrznie pokryty poliakrylanem, zszywany niebieską nitką radiacyjną. Zamocowany za pomocą przędzy poliestrowej na poliproyplenowej rączce. Sterylizowany tlenkiem etylenu. Pakowany po 5 szt op 50
Opis: Opatrunek do mechanicznego oczyszczania ran głębokich, jednorazowy; biały, cylindryczny zbudowany z monofilamentowych włókien poliestrowych wewnętrznie pokryty poliakrylanem, zszywany niebieską nitką radiacyjną. Zamocowany za pomocą przędzy poliestrowej na poliproyplenowej rączce. Sterylizowany tlenkiem etylenu. Pakowany po 5 szt op 50
Wewnętrzny identyfikator: 103
Część zamówienia: LOT-0104
Tytuł: 104. Sterylna gąbka do mechanicznego oczyszczania ran ostrych i przewlekłych oraz wspomagania procesu gojenia ran; nie przywierająca do rany; o średniej porowatości i średnim współczynniku przepuszczalności dla płynów-te parametry oznaczone dodatkowo kolorem; rozmiar nie mniejszy niż 6,25 cm x2 cm x 2 cm;pakowane pojedynczo, min. 10 szt. w opakowaniu op. 70
Opis: Sterylna gąbka do mechanicznego oczyszczania ran ostrych i przewlekłych oraz wspomagania procesu gojenia ran; nie przywierająca do rany; o średniej porowatości i średnim współczynniku przepuszczalności dla płynów-te parametry oznaczone dodatkowo kolorem; rozmiar nie mniejszy niż 6,25 cm x2 cm x 2 cm;pakowane pojedynczo, min. 10 szt. w opakowaniu op. 70
Wewnętrzny identyfikator: 104
Część zamówienia: LOT-0105
Tytuł: 105. Sterylne gąbki do mechanicznego oczyszczania ran ostrych i przewlekłych oraz wspomagania procesu gojenia ran; nie przywierające do rany; pakowane po 3 sztuki (min. 4 komplety w 1 opakowaniu)- każda z gąbek o innym współczynniku porowatości i przepuszczalności dla płynów: a) o dużej porowatości i wysokim współczynniku przepuszczalności dla płynów, b) o średniej porowatości i średnim współczy
Opis: Sterylne gąbki do mechanicznego oczyszczania ran ostrych i przewlekłych oraz wspomagania procesu gojenia ran; nie przywierające do rany; pakowane po 3 sztuki (min. 4 komplety w 1 opakowaniu)- każda z gąbek o innym współczynniku porowatości i przepuszczalności dla płynów: a) o dużej porowatości i wysokim współczynniku przepuszczalności dla płynów, b) o średniej porowatości i średnim współczynniku przepuszczalności dla płynów, c) o drobnej porowatości i niskim współczynniku przepuszczalności dla płynów. Gąbki mają być zróżnicowane kolorystycznie ze względu na porowatość i współczynniki przepuszczalności dla płynów Rozmiar nie mniejszy niż 6,25 cm x 4 cm x 2 cm. op 20
Wewnętrzny identyfikator: 105