2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa produktów farmaceutycznych na potrzeby NOVUM-MED Sp. z o. o. w Więcborku
Opis: Dostawa produktów farmaceutycznych
Wewnętrzny identyfikator: N-M.ZP/30/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Opis: produkty farmaceutyczne
Opcje:
Opis opcji: Przedmiotem opcji może być: - zwiększenie ilości zamówienia podstawowego – maksymalna wartość opcji 50% wartości zamówienia podstawowego brutto - zaoferowane wyroby muszą spełniać wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia - podstawę określenia wartości wynagrodzenia wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy - Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji do dnia obowiązywania umowy - zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.