2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji dwóch nowych tokarek podtorowych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji dwóch nowych tokarek podtorowych. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ w zakresie Zadania nr 1 oraz Załącznik nr 1.1. w zakresie Zadania nr 2.
Wewnętrzny identyfikator: Łó.240.3528.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42621000 Tokarki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45221122 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów kolejowych, 45223200 Roboty konstrukcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1 – Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Łódzkiego Zakładu w Łodzi Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Częstochowie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Łódzkiego Zakładu w Łodzi Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Częstochowie. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ w zakresie Zadania nr 1.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2 – Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Iławie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Iławie. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2