661200-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Dostawa licencji centralnego systemu kolekcji, agregacji, wzbogacania i korelacji danych analitycznych TIP (Threat Intelligence Platform) wraz z usługą wsparcia technicznego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa licencji centralnego systemu kolekcji, agregacji, wzbogacania i korelacji danych analitycznych TIP (Threat Intelligence Platform) wraz z usługą wsparcia technicznego
Opis: Dostawa licencji. Przedmiot zamówienia jest opisany w dokumentach zamówienia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Dostawa licencji. Przedmiot zamówienia opisany jest w dokumentach zamówienia