661280-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Dostawa zestawów do ergospirometrii
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa zestawów do ergospirometrii
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do ergospirometrii szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 9 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: 79/EZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1- Zestaw do ergospirometrii
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ergospirometrii szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 79/EZP/26- Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2- Zestaw do ergospirometrii z bieżnią z wysięgnikiem
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do ergospirometrii z bieżnią i wysięgnikiem szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i 9 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 79/EZP/26- Pakiet nr 2