2. Procedura
Procedura
Tytuł: 47/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie odpadu w postaci kompostu nieodpowiadającego wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) o kodzie 19 05 03 z podziałem na zadania
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadu w postaci kompostu nieodpowiadającego wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) o kodzie 19 05 03 poprzez poddanie procesom odzysku polegającego na ich przetwarzaniu i przygotowaniu do dalszego odzysku, w tym recyklingu w procesie R12 lub/i R3 lub/i R10, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę. 1) Zamówienie podzielone jest na części: a. Zadanie nr 1 – zakres podstawowy w ilości 4.000 Mg, zakres objęty prawem opcji 2.000 Mg b. Zadanie nr 2 - zakres podstawowy w ilości 4.000 Mg, zakres objęty prawem opcji 2.000 Mg.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust 2 pkt 2 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) . W związku z przyjęciem przez Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. zwiększonego strumienia odpadów biodegradowalnych do instalacji zaszła potrzeba szybszej realizacji umowy obecnie obowiązującej. Przy zwiększonej częstotliwości odbiorów istnieje duże ryzyko wcześniejszego wyczerpania ilości z obowiązującego kontraktu. Z uwagi na ograniczoną zdolność magazynową oraz potrzebę zachowania ciągłości odbiorów koniecznym jest skrócenie terminu składania ofert i wyłonienie wykonawcy do realizacji usługi odbioru i zagospodarowania ww. odpadów.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zadanie nr 1
Opis: zakres podstawowy w ilości 4.000 Mg, zakres objęty prawem opcji 2.000 Mg
Opcje:
Opis opcji: Zadanie nr 1 – zakres podstawowy w ilości 4.000 Mg, zakres objęty prawem opcji 2.000 Mg
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zadanie nr 2
Opis opcji: Zadanie nr 2 – zakres podstawowy w ilości 4.000 Mg, zakres objęty prawem opcji 2.000 Mg