661413-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku, implantów i stymulatorów neurochirurgicznych– 47 zadań
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku, implantów i stymulatorów neurochirurgicznych– 47 zadań
Opis: Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku, implantów i stymulatorów neurochirurgicznych– 47 zadań
Wewnętrzny identyfikator: FDZ.261.75.26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. d) zdolności technicznej lub zawodowej -Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. 3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 poz.514) 4) nie są wykluczeni na podstawie art. 1 rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031, 5) nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE) w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie *) *) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a) zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; b) sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia 4) Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 3. Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja): 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno: - precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia, - każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa). 2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza. 3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 4. Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp. - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności - art. 1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zad. 1 - Międzywyrostkowy dynamiczny stabilizator DEPOZYT
Opis: Międzywyrostkowy dynamiczny stabilizator DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 1 - Międzywyrostkowy dynamiczny stabilizator DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zad. 2 - Klatka do międzytrzonowej spondylodezy szyjnej typu ACIF DEPOZYT
Opis: Klatka do międzytrzonowej spondylodezy szyjnej typu ACIF DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 2 - Klatka do międzytrzonowej spondylodezy szyjnej typu ACIF DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: zad. 3 - Stabilizacja piersiowo-lędźwiowa kręgosłupa DEPOZYT
Opis: Stabilizacja piersiowo-lędźwiowa kręgosłupa DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 3 - Stabilizacja piersiowo-lędźwiowa kręgosłupa DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: zad. 4 - Dynamiczna proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Opis: Dynamiczna proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 4 - Dynamiczna proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: zad. 5 - System do przeziernej stabilizacji transpedikularnej dla pacjentów z nowotworami kręgosłupa DEPOZYT
Opis: System do przeziernej stabilizacji transpedikularnej dla pacjentów z nowotworami kręgosłupa DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 5 - System do przeziernej stabilizacji transpedikularnej dla pacjentów z nowotworami kręgosłupa DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: zad. 6 - Stabilizacja międzywyrostkowa dynamiczna DEPOZYT
Opis: Stabilizacja międzywyrostkowa dynamiczna DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 6 - Stabilizacja międzywyrostkowa dynamiczna DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: zad. 7 - System sztywnej stabilizacji kręgosłupa DEPOZYT
Opis: System sztywnej stabilizacji kręgosłupa DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 7 - System sztywnej stabilizacji kręgosłupa DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: zad. 8 - Zestaw do stabilizacji transpedikularno- laminarnej krótkoodcinkowej DEPOZYT
Opis: Zestaw do stabilizacji transpedikularno- laminarnej krótkoodcinkowej DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 8 - Zestaw do stabilizacji transpedikularno- laminarnej krótkoodcinkowej DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: zad. 9 - Proteza trzonu odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa umożliwiająca dystrację „IN SITU” - DEPOZYT
Opis: Proteza trzonu odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa umożliwiająca dystrację „IN SITU” - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 9 - Proteza trzonu odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa umożliwiająca dystrację „IN SITU” - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: zad. 10 - Stabilizacja szczytowo-potyliczna DEPOZYT
Opis: Stabilizacja szczytowo-potyliczna DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 10 - Stabilizacja szczytowo-potyliczna DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: zad. 11 - Klatka międzytrzonowa szyjna mocowana śrubami do trzonu kręgów DEPOZYT
Opis: Klatka międzytrzonowa szyjna mocowana śrubami do trzonu kręgów DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 11 - Klatka międzytrzonowa szyjna mocowana śrubami do trzonu kręgów DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: zad. 12 - System stabilizacji tylnej kręgosłupa kortykalny w leczeniu osteoporozy DEPOZYT
Opis: System stabilizacji tylnej kręgosłupa kortykalny w leczeniu osteoporozy DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 12 - System stabilizacji tylnej kręgosłupa kortykalny w leczeniu osteoporozy DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: zad. 13 - System stabilizacji międzytrzonowej w odcinku lędżwiowym DEPOZYT
Opis: System stabilizacji międzytrzonowej w odcinku lędżwiowym DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 13 - System stabilizacji międzytrzonowej w odcinku lędżwiowym DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: zad. 14 - Klatki międzytrzonowe lędźwiowe do implantacji w technice małoinwazyjnej, metodą endoskopową DEPOZYT
Opis: Klatki międzytrzonowe lędźwiowe do implantacji w technice małoinwazyjnej, metodą endoskopową DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 14 - Klatki międzytrzonowe lędźwiowe do implantacji w technice małoinwazyjnej, metodą endoskopową DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: zad. 15 - Klatki międzytrzonowe lędźwiowe implantowane z dostępu bocznego DEPOZYT
Opis: Klatki międzytrzonowe lędźwiowe implantowane z dostępu bocznego DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 15 - Klatki międzytrzonowe lędźwiowe implantowane z dostępu bocznego DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: zad. 16 - Stabilizacja międzywyrostkowa małoinwazyna DEPOZYT
Opis: Stabilizacja międzywyrostkowa małoinwazyna DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 16 - Stabilizacja międzywyrostkowa małoinwazyna DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: zad. 17 - Stabilizacja transpedicularna z użyciem śrub fenestrowanych DEPOZYT
Opis: Stabilizacja transpedicularna z użyciem śrub fenestrowanych DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 17 - Stabilizacja transpedicularna z użyciem śrub fenestrowanych DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: zad. 18 - Stabilizacja przeznasadowa małoinwazyna z możliwością podania cementu kostnego do trzonu kręgowego DEPOZYT
Opis: Stabilizacja przeznasadowa małoinwazyna z możliwością podania cementu kostnego do trzonu kręgowego DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 18 - Stabilizacja przeznasadowa małoinwazyna z możliwością podania cementu kostnego do trzonu kręgowego DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: zad. 19 - Stabilizacja międzytrzonowa z dostępu bocznego, Implant rozprężalny - DEPOZYT
Opis: Stabilizacja międzytrzonowa z dostępu bocznego, Implant rozprężalny - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 19 - Stabilizacja międzytrzonowa z dostępu bocznego, Implant rozprężalny - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: zad. 20 - Implant międzytrzonowy typu tlif rozprężalny - DEPOZYT
Opis: Implant międzytrzonowy typu tlif rozprężalny - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 20 - Implant międzytrzonowy typu tlif rozprężalny - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: zad. 21 - Akcesoria zużywalne wraz dzierżawą / użyczeniem konsoli sterującej noża ultradźwiękowego do chirurgii kręgosłupa DEPOZYT
Opis: Akcesoria zużywalne wraz dzierżawą / użyczeniem konsoli sterującej noża ultradźwiękowego do chirurgii kręgosłupa DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 21 - Akcesoria zużywalne wraz dzierżawą / użyczeniem konsoli sterującej noża ultradźwiękowego do chirurgii kręgosłupa DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: zad. 22 - Dreny i końcówki do rzeźbienia i przecinania kości kompatybilne z aspiratorem ultradźwiękowym SORING SONOCA 300 -DEPOZYT
Opis: Dreny i końcówki do rzeźbienia i przecinania kości kompatybilne z aspiratorem ultradźwiękowym SORING SONOCA 300 -DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 22 - Dreny i końcówki do rzeźbienia i przecinania kości kompatybilne z aspiratorem ultradźwiękowym SORING SONOCA 300 -DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: zad. 23 - Sprzęt zużywalny do aspiratora ultradźwiękowego Misonix Inc/System-M360-0- - DEPOZYT
Opis: Sprzęt zużywalny do aspiratora ultradźwiękowego Misonix Inc/System-M360-0- - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 23 - Sprzęt zużywalny do aspiratora ultradźwiękowego Misonix Inc/System-M360-0- - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: zad. 24 - Zestaw do korekcji skoliozy z dostępu tylnego oparty na średnicy z możliwością bilateralnej derotacji szczytowej, segmentalnej oraz korekcji trójpłaszczyznowej - DEPOZYT
Opis: Zestaw do korekcji skoliozy z dostępu tylnego oparty na średnicy z możliwością bilateralnej derotacji szczytowej, segmentalnej oraz korekcji trójpłaszczyznowej - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 24 - Zestaw do korekcji skoliozy z dostępu tylnego oparty na średnicy z możliwością bilateralnej derotacji szczytowej, segmentalnej oraz korekcji trójpłaszczyznowej - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: zad. 25 - Zestaw do drenażu zewnętrznego lędźwiowego - DOSTAWA
Opis: Zestaw do drenażu zewnętrznego lędźwiowego - DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 25 - Zestaw do drenażu zewnętrznego lędźwiowego - DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: zad. 26 - Akcesoria do neuromonitoringu śródoperacyjnego kompatybilne z aparatem C2 będącym własnością Zamawiającego - DOSTAWA
Opis: Akcesoria do neuromonitoringu śródoperacyjnego kompatybilne z aparatem C2 będącym własnością Zamawiającego - DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 26 - Akcesoria do neuromonitoringu śródoperacyjnego kompatybilne z aparatem C2 będącym własnością Zamawiającego - DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: zad. 27 - Sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą /użyczeniem aparatu do zabiegów krioanalgezji.- DOSTAWA
Opis: Sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą /użyczeniem aparatu do zabiegów krioanalgezji.- DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 27 - Sondy do krioanalgezji wraz z dzierżawą /użyczeniem aparatu do zabiegów krioanalgezji.- DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: zad. 28 - Części zużywalne jednorazowego użytku do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą wieży artroskopowej - DOSTAWA
Opis: Części zużywalne jednorazowego użytku do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą wieży artroskopowej - DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 28 - Części zużywalne jednorazowego użytku do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą wieży artroskopowej - DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: zad. 29 - Zestaw płytek do kości czaszki z akcesoriami - DEPOZYT
Opis: Zestaw płytek do kości czaszki z akcesoriami - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 29 - Zestaw płytek do kości czaszki z akcesoriami - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: zad. 30 - Stabilizacja szyjna płytką przednią DEPOZYT
Opis: Stabilizacja szyjna płytką przednią DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 30 - Stabilizacja szyjna płytką przednią DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: zad. 31 - GWÓŹDZIE RUSH'A DOSTAWA
Opis: GWÓŹDZIE RUSH'A DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 31 - GWÓŹDZIE RUSH'A DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: zad. 32 - SUBSTYTUTY KOŚCI DOSTAWA
Opis: SUBSTYTUTY KOŚCI DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 32 - SUBSTYTUTY KOŚCI DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: zad. 33 - Zestaw implantów i narzędzi do zaopatrzenia złamań osteoporotycznych odcinka piersiowego i lędźwiowego - DEPOZYT
Opis: Zestaw implantów i narzędzi do zaopatrzenia złamań osteoporotycznych odcinka piersiowego i lędźwiowego - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 33 - Zestaw implantów i narzędzi do zaopatrzenia złamań osteoporotycznych odcinka piersiowego i lędźwiowego - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: zad. 34 - Stabilizacja zęba obrotnika - DEPOZYT
Opis: Stabilizacja zęba obrotnika - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 34 - Stabilizacja zęba obrotnika - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: zad. 35 - Proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Opis: Proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 35 - Proteza dysku szyjnego - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: zad. 36 - Akcesoria do aparatu SONOPET wraz z użyczeniem modułu oddymiającego - DEPOZYT
Opis: Akcesoria do aparatu SONOPET wraz z użyczeniem modułu oddymiającego - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 36 - Akcesoria do aparatu SONOPET wraz z użyczeniem modułu oddymiającego - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: zad. 37 - Śruba rozciągająca - DOSTAWA
Opis: Śruba rozciągająca - DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 37 - Śruba rozciągająca - DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: zad. 38 - Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu nieładowalny- DEPOZYT
Opis: Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu nieładowalny- DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 38 - Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu nieładowalny- DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: zad. 39 - Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu ładowalny- DEPOZYT
Opis: Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu ładowalny- DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 39 - Stymulator przeciwbólowy o stałym natężeniu prądu ładowalny- DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: zad. 40 - Stymulator dwukanałowy- DEPOZYT
Opis: Stymulator dwukanałowy- DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 40 - Stymulator dwukanałowy- DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: zad. 41 - Stymulator nerwu błędnego -DEPOZYT
Opis: Stymulator nerwu błędnego -DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 41 - Stymulator nerwu błędnego -DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: zad. 42 - Stymulator rdzeniowy przeciwbólowy - DEPOZYT
Opis: Stymulator rdzeniowy przeciwbólowy - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 42 - Stymulator rdzeniowy przeciwbólowy - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: zad. 43 - Ładowalny stymulator rdzenia - DEPOZYT
Opis: Ładowalny stymulator rdzenia - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 43 - Ładowalny stymulator rdzenia - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: zad. 44 - Bezprzewodowy stymulator rdzenia - DEPOZYT
Opis: Bezprzewodowy stymulator rdzenia - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 44 - Bezprzewodowy stymulator rdzenia - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: zad. 45 - Bezprzewodowy stymulator nerwów obwodowych - DEPOZYT
Opis: Bezprzewodowy stymulator nerwów obwodowych - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 45 - Bezprzewodowy stymulator nerwów obwodowych - DEPOZYT
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: zad. 46 - Proteza sklepienia kości czaszki na wymiar DOSTAWA
Opis: Proteza sklepienia kości czaszki na wymiar DOSTAWA
Wewnętrzny identyfikator: zad. 46 - Proteza sklepienia kości czaszki na wymiar DOSTAWA
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: zad. 47 - Zestaw do zespoleń żeber i mostka - DEPOZYT
Opis: Zestaw do zespoleń żeber i mostka - DEPOZYT
Wewnętrzny identyfikator: zad. 47 - Zestaw do zespoleń żeber i mostka - DEPOZYT