661457-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie organizacji imprez – Kompleksowa organizacja konferencji inaugurującej projekt Edukacja Klimatyczna dla Zmiany
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa organizacja konferencji inaugurującej projekt Edukacja Klimatyczna dla Zmiany
Opis: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konferencji inaugurującej projekt „Edukacja Klimatyczna dla Zmiany - Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji klimatyczno-środowiskowej” w dniu 18 listopada 2026 roku w The Tides, Warszawa, ul. Wioślarska 8. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZP.261.54.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków, 22462000 Materiały reklamowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konferencji inaugurującej projekt „Edukacja Klimatyczna dla Zmiany - Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań metodycznych i dydaktycznych w zakresie edukacji klimatyczno-środowiskowej” w dniu 18 listopada 2026 roku w The Tides, Warszawa, ul. Wioślarska 8. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.