661647-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Środki czyszczące – Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych, środków czystości oraz drobnego sprzętu AGD z podziałem na pakiety
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych, środków czystości oraz drobnego sprzętu AGD z podziałem na pakiety
Opis: Sukcesywna dostawa artykułów higienicznych, środków czystości oraz drobnego sprzętu AGD z podziałem na pakiety
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/72/26/LH/AFS/KK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: 1.Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca składa JEDZ w formie elektronicznej – tj. Wykonawca tworzy JEDZ w postaci elektronicznej i opatruje go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wykonawca może korzystać z narzędzia ESPD (https://espd.uzp.gov.pl/) - w przypadku korzystania z tego narzędzia, Wykonawca może zaimplementować do serwisu częściowo wypełniony przez Zamawiającego plik JEDZ w formacie .xml, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 2.Oświadczenia Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wzór oświadczenia stanowi - załącznik nr 5a do SWZ. 3.Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - załącznik nr 5b do SWZ. 4.Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia wraz z oświadczeniem, o których mowa w pkt. 2, także oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby (zał.nr 5b do SWZ), potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (jeżeli dotyczy) stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 5.W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w pkt. 2 i pkt. 3 składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (jeśli dotyczy) . 6.Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz oferty (zgodnie z dokumentem określającym status prawny Wykonawcy lub dołączonym do oferty pełnomocnictwem) załącznik nr 4 do SWZ. 7.Dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty, odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy). 8.Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy Formularz asortymentowo-cenowy (OPZ) załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe wymienione w rozdziale 6.1 SWZ.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39830000 Środki czyszczące
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33741100 Środek do mycia rąk, 39224000 Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju, 33760000 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis: Pakiet nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis: Pakiet nr 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Opis: Pakiet nr 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Opis: Pakiet nr 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Opis: Pakiet nr 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6
Opis: Pakiet nr 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 7
Opis: Pakiet nr 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 8
Opis: Pakiet nr 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 9
Opis: Pakiet nr 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet nr 10
Opis: Pakiet nr 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet nr 11
Opis: Pakiet nr 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy (OPZ).
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 11