Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71300000 Usługi inżynieryjne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Miejsce realizacji
Miejscowość: Suwałki
Podpodział krajowy (NUTS): Suwalski (PL843)
Kraj: Polska