2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Resortu Obrony Narodowej w 2027 roku.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów Resortu Obrony Narodowej w 2027 roku . 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Wewnętrzny identyfikator: U/132/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001