662234-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – DZP/32/26 PRZEBUDOWA UJĘCIA WODY W PLACÓWCE W DZIRŻĄŻNIE
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DZP/32/26 PRZEBUDOWA UJĘCIA WODY W PLACÓWCE W DZIRŻĄŻNIE
Opis: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ujęcia wody w placówce zamiejscowej w Dzierżążnie.
Wewnętrzny identyfikator: DZP/32/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001