662478-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Materiały konstrukcyjne i elementy podobne – Dostawy do kopalń JSW S.A. rur b/szwu kołnierzowych, rur b/szwu ogólnego zastosowania, rur z/szwem przewodowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawy do kopalń JSW S.A. rur b/szwu kołnierzowych, rur b/szwu ogólnego zastosowania, rur z/szwem przewodowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1- Rury b/szwu kołnierzowe PN40 (8 pozycji) w łącznej ilości 3 192 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 1
Główna klasyfikacja (cpv): 44163100 Rury
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2- Rury b/szwu kołnierzowe PN16 (4 pozycje) w łącznej ilości 1 686 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3 - Rury b/szwu ogólnego zastosowania P235 lub równoważne (50 pozycji) w łącznej ilości 6 143 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4 - Rury b/szwu ogólnego zastosowania P355 lub równoważne (22 pozycje) w łącznej ilości 1 693 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5 - Rury z/szwem przewodowe P235 oraz P355 lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 1 861 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 5
Główna klasyfikacja (cpv): 44110000 Materiały konstrukcyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44163100 Rury
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6 - Rura b/szwu kołnierzowa podsadzkowa szybowa 177,8x14,2 PN100 L-4000 gat. 20GB w ilości 648 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7 - Rura b/szwu kołnierzowa DN150 PN63 L-6000 kołnierze luźne w ilości 2 004 m
Wewnętrzny identyfikator: 54/PM/26 - Zadanie 7