662499-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji – Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy służbowej w dniach 30.11.2026 – 04.12.2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy służbowej w dniach 30.11.2026 – 04.12.2026
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy służbowej w dniach 30.11.2026 – 04.12.2026 r. Obiekt o kategorii minimum 3 gwiazdki, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Roz-porządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie obiek-tów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 22, poz. 169 oraz z 2011r. Nr 259, poz. 1553)zlokalizowany w odległości do 55 km od Posterunku Policji w Białowieży, ul. Sportowa 18, 17-230 Białowieża (odległość mierzona w linii prostej na podstawie Google Maps) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: 237/BF/26/DG
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy służbowej w dniach 30.11.2026 – 04.12.2026 r. Obiekt o kategorii minimum 3 gwiazdki, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Roz-porządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 22, poz. 169 oraz z 2011r. Nr 259, poz. 1553)zlokalizowany w odległości do 55 km od Posterunku Policji w Białowieży, ul. Sportowa 18, 17-230 Białowieża (odległość mierzona w linii prostej na podstawie Google Maps) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.