2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raba Wyżna w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raba Wyżna oraz zagospodarowanie tych odpadów w sposób umożliwiający: a)osiągnięcie przez Gminę odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733 z późn. zm.); b)ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz przepisami wykonawczymi do ustawy; c)nieprzekroczenie przez Gminę dopuszczalnego poziomu składowania odpadów komunalnych, o którym mowa w art. 3b ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Postanowienia Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia mają zastosowanie również do odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, do postępowania z którymi, zgodnie z art. 1b ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, stosuje się przepisy dotyczące postępowania z odpadami komunalnymi.
Wewnętrzny identyfikator: IZPiRG.271.50.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: nd
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001