662712-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Elektryczność – Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby obiektów i jednostek organizacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim Sp. z o. o.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby obiektów i jednostek organizacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim Sp. z o. o.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na rok 2027 na potrzeby obiektów i jednostek organizacyjnych USK-1, USK-2, SP ZOZ MSWiA oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ. 3. Zamówienie składa się z 2 zadań.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/220/119/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65300000 Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 – Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej (bez dystrybucji) na potrzeby USK-1, USK-2, SP ZOZ MSWiA oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim;
Opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej na potrzeby USK-1.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2