2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług sportowo–rekreacyjnych w ramach abonamentu miesięcznego dla pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa oraz ich osób towarzyszących i dzieci
Opis: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych w ramach abonamentu miesięcznego na podstawie kart/karnetów (zwanych dalej „karnetami sportowymi”), dla pracowników Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa oraz ich osób towarzyszących i dzieci, uprawniających do korzystania z zajęć rekreacyjno-sportowych o zróżnicowanym charakterze w postaci pakietu sportowo-rekreacyjnego na terytorium Polski i zagranicą (o ile Wykonawca oferuje możliwość korzystania z karnetów zagranicą). Oferowany karnet sportowy musi mieć formę wirtualną, bez formy fizycznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: a) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; b) Wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: DZP.26.149.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92600000 Usługi sportowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001