662810-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi szkolenia technicznego – Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Opis: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Wewnętrzny identyfikator: 2812.14.2026.IR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80531200 Usługi szkolenia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Opis: SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Wewnętrzny identyfikator: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Opis: SZKOLENIA COMPTIA
Wewnętrzny identyfikator: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Opis: SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Wewnętrzny identyfikator: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Opis: SZKOLENIA EC COUNCIL
Wewnętrzny identyfikator: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Opis: SZKOLENIA MICROSOFT
Wewnętrzny identyfikator: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Opis: SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Wewnętrzny identyfikator: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Opis: SZKOLENIA OFFSEC
Wewnętrzny identyfikator: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Opis: SZKOLENIA SANS
Wewnętrzny identyfikator: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Opis: SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Wewnętrzny identyfikator: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część X - SZKOLENIA CISCO
Opis: SZKOLENIA CISCO
Wewnętrzny identyfikator: Część X - SZKOLENIA CISCO
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Opis: SZKOLENIE DevOps
Wewnętrzny identyfikator: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Opis: SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Wewnętrzny identyfikator: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Opis: SZKOLENIE PAN-EDU
Wewnętrzny identyfikator: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Opis: VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Wewnętrzny identyfikator: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część XV - SZKOLENIE CISSP
Opis: SZKOLENIE CISSP
Wewnętrzny identyfikator: Część XV - SZKOLENIE CISSP