Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Szczeciński (PL428)
Kraj: Polska