663890-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu – Naprawy i konserwacje wyposażenia przystanków oraz aktualizacja informacji pasażerskiej.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Naprawy i konserwacje wyposażenia przystanków oraz aktualizacja informacji pasażerskiej.
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest wykonywanie prac związanych z naprawą, konserwacją i remontami wyposażenia przystankowego (w tym: instalacji elektrycznej, nawierzchni przystanków oraz pętli autobusowych będących we władaniu Zamawiającego, a także wykonywania prac eksploatacyjno-konserwacyjnych przepompowni wód opadowych i separatorów znajdujących się na wskazanych terenach), aktualizacją informacji pasażerskiej na przystankach komunikacji miejskiej w obszarze działania Zamawiającego, w tym prac na wysokościach. Szczegółowy wykaz prac zawiera Załącznik nr 1 do Umowy – Wykaz prac. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: 137/2026/FZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001