See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu jednorazowego sterylnego
Opis: Dostawa sprzętu jednorazowego sterylnego: 1. Igłowa elektroda koncentryczna EMG 2. Rurka, kanki, cewniki i przewód 3. Akcesoria okulistyczne 4. Protezy endoskopowe, zestawy do protezowania 5. Olej silikonowy 6. Sprzęt do podawania kontrastu 7. Dren do histeroskopii 8. Ewakuator laparoskopowy, igła biopsyjna 9. Prowadnica do rurek intubacyjnych 10. Bronchoskop jednorazowy 11. Soczewka kontaktowa 12. Sonda okulistyczna 13. Elektrody igłowe do podawania botoksu 14. Osłona na powieki 15. Osłona 16. Sonda do lasera 17. Komora wilgotna 18. Nóż plazmowy, elektrody 19. Zatyczki do dróg łzowych 20. Sprzęt medyczny 21. Hialuronianu sodu 22. 2% roztwór hydroksypropylometylocelulozy 23. Sprzęt okulistyczny 24. Koszulka dostępowa, ekstraktor kamieni 25. Kulociąg jednorazowy, wziernik 26. Jednorazowy próżnociąg położniczy 27. Siatka przepuklinowa 28. Ureterorenoskop Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamówienie w trybie przetargu nieograniczonego ze skróconym terminem składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zastosowanie procedury przyspieszonej podyktowane jest pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć, działając z zachowaniem najwyższej należytej staranności. Istnieje bezpośrednie i realne ryzyko przerwania ciągłości dostaw asortymentu ratującego życie i zdrowie pacjentów z powodu wystąpienia następujących przesłanek o charakterze kumulatywnym: 1. Unieważnienie części poprzedniego postępowania: W toku zakończonego postępowania przetargowego nr SZP-271-61/25 doszło do unieważnienia kilku pakietów asortymentowych ze względu na brak ofert lub oferty podlegające odrzuceniu. Szpital został pozbawiony długoterminowego zabezpieczenia w te wyroby. Dotyczy pakietów: 1, 2, 3, 5, 13, 17. 2. Gwałtowny nieprzewidziany wzrost zużycia materiałów będących w obrocie, w aktualnych umowach przetargowych: Wielkość pierwotnie oszacowanego zapotrzebowania była ustalana na podstawie danych dostępnych na etapie przygotowania postępowania i nie uwzględniała późniejszego, trudnego do przewidzenia wzrostu realizowanych świadczeń lub odnotowano nieprzewidywalny gwałtowny wzrost wykorzystania nowoczesnego asortymentu (m.in. bronchoskopów), który stanowił nowość w dotychczas trwających umowach. W konsekwencji ilości przewidziane w aktualnych umowach są niewystarczające do zabezpieczenia bieżących potrzeb Szpitala. Dotyczy pakietów: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 3. Brak ciągłości dostaw asortymentu: Na etapie przygotowania postępowania nie ujęto niedostępnego czasowo asortymentu dla pracowni endoskopii. Z uwagi na pojawienie się tego asortymentu na rynku, jego wcześniejsze uwzględnienie nie było możliwe. Dotyczy pakietów: 4 4. Nowy asortyment. Dotyczy pakietów: 14, 18, Wskazane wyżej czynniki spowodowały, że aktualne umowy wygasają lub zostaną zrealizowane w 100% przed planowanym terminem. Oczekiwanie w pełnym terminie ustawowym na otwarcie ofert doprowadzi do całkowitego braku wyrobów medycznych na blokach operacyjnych i oddziałach szpitalnych, co bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu zdrowotnemu pacjentów. Skrócenie terminu jest zatem prawnie i medycznie w pełni uzasadnione.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1. Igłowa elektroda koncentryczna EMG
Opis: 1. Igłowa elektroda koncentryczna EMG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2. Rurka, kanki, cewniki i przewód
Opis: 1. Rurka intubacyjna z mankietem niskociśnieniowym 2. Rurka intubacyjna bez mankietu 3. Kanki doodbytnicze 4. Cewnik do odsysania kątowy 5. Cewnik typu Pezzer 6. Przewód do cystoskopu i rektoskopu 7. Przewód do cystoskopu i rektoskopu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3. Akcesoria okulistyczne
Opis: 1. Dren do intubacji dróg łzowych 2. Dren do intubacji dróg łzowych 3. Rurka do zabiegu CDCR 4. Zestaw aplikacyjny rurek do CDCR 5. Zestaw do usuwania rurek do CDCR 6. System do intubacji dróg nosowo-łzowych 7. Zestaw do intubacji 8. Kapturki 9. Przyrząd do udrażniania 10. Przyrząd do udrażniania 11. Sonda do podwieszania mięśni powiek 12. Przyrząd do udrażniania dwukanalikowy 13. Sonda do podwieszania mięśni powiek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4. Protezy endoskopowe, zestawy do protezowania
Opis: 1. Proteza 2. Zestaw do protezowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5. Olej silikonowy
Opis: 1. Olej silikonowy 1000-1500mPas 2. Olej silikonowy 5000-5900mPas Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6. Sprzęt do podawania kontrastu
Opis: 1. Zestaw wielu pacjentów 2. Jednorazowe przekłuwacze do butelek 3. Zestaw dzienny 4. Jednorazowy łącznik Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7. Dren do histeroskopii
Opis: 1. Dren do histeroskopii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8. Ewakuator laparoskopowy, igła biopsyjna
Opis: 1. Ewakuator laparoskopowy 400ml 2. Igła biopsyjna automatyczna do tkanek miękkich 16G Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9. Prowadnica do rurek intubacyjnych
Opis: 1. Prowadnica do rurek intubacyjnych 6 CH 2. Prowadnica do rurek intubacyjnych 10 CH 3. Prowadnica do rurek intubacyjnych 12 CH 4. Prowadnica do rurek intubacyjnych 14 CH Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10. Bronchoskop jednorazowy
Opis: 1. Monitor do bronchoskopów jednopacjentowych 2. Bronchoskop jednorazowy dla jednego pacjenta 3. Rurka jednoświatłowa z systemem video Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11. Soczewka kontaktowa
Opis: 1. Soczewka kontaktowa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12. Sonda okulistyczna
Opis: 1. Sonda okulistyczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13. Elektrody igłowe do podawania botoksu
Opis: 1. Elektrody igłowe do podawania botoksu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14. Osłona na powieki
Opis: 1. Osłona na powieki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15. Osłona
Opis: 1. Osłona Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16. Sonda do lasera
Opis: 1. sonda do lasera 2. sonda do lasera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17. Komora wilgotna
Opis: 1. Komora wilgotna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18. Nóż plazmowy, elektrody
Opis: 1. nóż plazmowy 2. elektroda bierna 3. elektroda bierna pediatryczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19. Zatyczki do dróg łzowych
Opis: 1. Zatyczki do dróg łzowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20. Sprzęt medyczny
Opis: 1. Koreczek do dezynfekcji 2. Koreczek do dezynfekcji 3. Przedłużka z system bezigł. 4. Przedłużka z system bezigł. 5. Zestaw infuz. z filtrem pediatr. 24 godz. 6. Zestaw infuz. z filtrem pediatr. 96 godz. 7. Cewnik pęcherzowy 8. Cewnik pośredni 2Fr 9. Zestaw do zakładania cewnika 10. System bezigłowy do tętnic 11. Wkłucia pośrednie 3fr 12. Wkłucia pośrednie 4fr 13. Wkłucia centralne pediatryczne 14. Wkłucia centralne pediatryczne 15. Cewnik pępkowy 16. Zestaw do kaniuli pępkowej 17. Rurka do podawania surfaktanu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21. Hialuronianu sodu
Opis: 1. Hialuronianu sodu 2. Hialuronianu sodu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22. 2% roztwór hydroksypropylometylocelulozy
Opis: 1. 2% roztwór hydroksypropylometylocelulozy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23.Sprzęt okulistyczny
Opis: 1. Retraktor tęczówkowy 2. Pierścień dotorebkowy 3. Soczewka afakijna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24. Koszulka dostępowa, ekstraktor kamieni
Opis: 1. Koszulka dostępowa z funkcją odsysania 2. Koszulka dostępowa 3. Ekstraktor kamieni 4. Ureterorenoskop Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25. Kulociąg jednorazowy, wziernik
Opis: 1. Kulociąg jednorazowy 2. Wziernik dwułyżkowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26. Jednorazowy próżnociąg położniczy
Opis: 1. Jednorazowy próżnociąg położniczy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27. Siatka przepuklinowa
Opis: 1. Siatka przepuklinowa 2. Siatka przepuklinowa 3. Siatka przepuklinowa 4. Siatka przepuklinowa 5. Siatka przepuklinowa 6. Siatka przepuklinowa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28. Ureterorenoskop
Opis: 1. Ureterorenoskop Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-52/26.28