2. Procedura
Procedura
Tytuł: Opracowanie dokumentacji projektowej przekroczenia rz. San gazociągiem DN400/500 Lubaczów - Jarosław w m. Jarosław
Opis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przekroczenia rz. San gazociągiem DN400/500 Lubaczów - Jarosław w m. Jarosław. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Wzór Umowy.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/09/0073/TAR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przekroczenia rz. San gazociągiem DN400/500 Lubaczów - Jarosław w m. Jarosław. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ i Umowy- Opis Przedmiotu Zamówienia.