664097-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze – Świadczenie usług eksperckich – wybór 2 ekspertów medycznych w dziedzinie neurochirurgii dziecięcej, gastroenterologii dziecięcej; Części 1÷2
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usług eksperckich – wybór 2 ekspertów medycznych w dziedzinie neurochirurgii dziecięcej, gastroenterologii dziecięcej; Części 1÷2
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej – 1 ekspert medyczny w dziedzinie NEUROCHIRURGII DZIECIĘCEJ Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej – 1 ekspert medyczny w dziedzinie GASTROENTEROLOGII DZIECIĘCEJ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: ZZP.ZP.412.47.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej – 1 ekspert medyczny w dziedzinie NEUROCHIRURGII DZIECIĘCEJ
Opis: Świadczenie usługi eksperckiej – 1 ekspert medyczny w dziedzinie NEUROCHIRURGII DZIECIĘCEJ
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 2 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie GASTROENTEROLOGII DZIECIĘCEJ
Opis: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie GASTROENTEROLOGII DZIECIĘCEJ
Wewnętrzny identyfikator: Część 2