664163-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne meble i wyposażenie – Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia pokoi wraz z montażem w budynku „Iskra”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia pokoi wraz z montażem w budynku „Iskra”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia pokoi wraz z montażem w budynku „Iskra” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Zp/pn/29/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001