664436-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzątania budynków – Usługa sprzątania 2 obiektów Policji położonych na terenie miasta Poznania.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługa sprzątania 2 obiektów Policji położonych na terenie miasta Poznania.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania dwóch (2) obiektów Policji położonych na terenie miasta Poznania.
Wewnętrzny identyfikator: ZP.2380.3.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: KP Poznań Nowe Miasto
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Polanka 24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: KP Poznań Stare Miasto
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w budynku Komisariatu Policji Poznań-Stare Miasto zlokalizowanym w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 31. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 został określony w załączniku nr 7 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2