2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami odnawialnych źródeł energii na części wysokiej poddasza budynku Ministerstwa Finansów - realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj
Opis: 2.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami odnawialnych źródeł energii na części wysokiej poddasza budynku Ministerstwa Finansów w formule zaprojektuj i wybuduj; 2.1.1 Przedmiot zamówienia obejmuje: 2.1.1.1 opracowanie Dokumentacji Projektowej w zakresie: 2.1.1.1.1 projektu Technicznego; 2.1.1.1.2 projektu Architektoniczno-Budowalnego; 2.1.1.1.3 projekt Zagospodarowania Terenu – o ile będzie wymagany. 2.1.1.2 Wsparcie Zamawiającego przez Wykonawcę w zakresie: 2.1.1.2.1 postępowania administracyjnego przed MWKZ na każdym etapie uzyskiwania decyzji zezwalającej na prowadzenie prac; 2.1.1.2.2 postępowania administracyjnego przed BAiPP na każdym etapie uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na budowę; 2.1.1.2.3 na każdym etapie uzyskiwania decyzji uzgadniającej rozwiązania przyjęte w Dokumentacji Projektowej. 2.1.1.3 Dostarczenie, wykonanie oraz skuteczne uruchomienie kompletnej instalacji fotowoltaicznej, zgodnie z Dokumentacją Projektową oraz decyzją zezwalająca na prowadzenie robót. Instalacja zostanie przekazana Zamawiającemu w stanie w pełni sprawnym, gotowym do eksploatacji. Zakres wykonania segmenty: B1,D1, E1’ (13;21;12 paneli PV). 2.1.1.4 Dostarczenie, wykonanie oraz skuteczne uruchomienie kompletnej instalacji fotowoltaicznej, zgodnie z Dokumentacją Projektową oraz decyzją zezwalająca na prowadzenie robót oraz wymaganiami Zamawiającego. Instalacja zostanie przekazana Zamawiającemu w stanie w pełni sprawnym, gotowym do eksploatacji. Zakres wykonania obejmujący segmenty D2, D3, B2(17;24;13 paneli PV). 2.1.1.5 Dokonanie wszelkich wymaganych przepisami prawa zgłoszeń i zawiadomień dotyczących instalacji fotowoltaicznej, w tym zgłoszenia mikroinstalacji do właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) oraz zawiadomienia właściwej miejscowo Komendy Państwowej Straży Pożarnej. 2.1.1.6 Dostawę, montaż oraz uruchomienie systemu monitoringu i zarządzania instalacją fotowoltaiczną. 2.1.1.7 Sprawowanie nadzoru technicznego i autorskiego, w rozumieniu ustawy Prawo Budowlane, nad realizacją robót celem zapewnienia zgodności ich wykonania z projektem i przepisami prawa. 2.1.1.8 Sporządzenie Dokumentacji Powykonawczej, instruktażowej oraz eksploatacyjnej zgodnie z wymaganiami i wytycznymi wskazanymi w wymaganiach Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU), stanowiącego Załącznik nr 1 do PPU. 2.1.1.9 Przeprowadzenie instruktażu z obsługi i eksploatacji zamontowanej instalacji fotowoltaicznej. 2.1.2 Szczegółowy zakres robót, wymagania oraz sposób wykonania prac, warunki realizacji zamówienia, o których mowa w ust. 2.1.1 określają Projektowane postanowienia umowy (dalej „PPU) stanowiące Załącznik I do SWZ oraz Program funkcjonalno-użytkowy (dalej „PFU”) stanowiący Załącznik nr 1 do PPU.
Wewnętrzny identyfikator: C/621/26/BLG/B
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45261215 Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09332000 Instalacje słoneczne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45000000 Roboty budowlane, 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09332000 Instalacje słoneczne, 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45000000 Roboty budowlane