2. Procedura
Procedura
Tytuł: Kompleksowa organizacja i obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026 oraz Kongresu Sportu Powszechnego 2026
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026 oraz Kongresu Sportu Powszechnego 2026. Część I – Kompleksowa organizacja i obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026 Część II - Kompleksowa realizacja avl, scenografii studia graficznego i transmisji kongresu sportu powszechnego 2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (wzór Umowy).
Wewnętrzny identyfikator: FOS.PN.14.2026.MS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79950000 Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026. Część I – Kompleksowa organizacja i obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (wzór Umowy).
Wewnętrzny identyfikator: FOS.PN.14.2026.MS - część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa obsługa Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Orlika na Stadion” 2026. Część II - Kompleksowa realizacja avl, scenografii studia graficznego i transmisji kongresu sportu powszechnego 2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia i Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (wzór Umowy).
Wewnętrzny identyfikator: FOS.PN.14.2026.MS - część 2