664838-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi obsługiwania statków – Świadczenie obsługi techniczno-eksploatacyjnej statków będących własnością Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w 2027 r.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie obsługi techniczno-eksploatacyjnej statków będących własnością Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w 2027 r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie obsługi techniczno-eksploatacyjnej statków będących własnością Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w 2027 r. Szczegółowy zakres określa Załącznik A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63726600 Usługi obsługiwania statków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w liczbie nie większej niż 26 274 godziny. Ze względu na zależność obsady od bieżących potrzeb eksploatacyjnych, grafików, zdarzeń awaryjnych i wymogów bezpieczeństwa dokładna liczba wykorzystanych godzin nie jest możliwa do ustalenia z góry. Wynagrodzenie przysługuje za godziny rzeczywiście wykonane i odebrane. Zamawiający gwarantuje zlecenie co najmniej 13 137 godzin w podziale wskazanym w tabeli, tj. 50% maksymalnego zakresu dla każdej funkcji. Pozostała część, do maksymalnie 26 274 godzin, stanowi zwykły zakres ilościowy umowy i nie jest prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zlecenie godzin ponad minimum gwarantowane. Liczba godzin ponad minimum będzie ustalana w zatwierdzanych grafikach stosownie do rzeczywistych potrzeb, w szczególności organizacji udostępniania jednostek, wydarzeń i prac muzealnych, zaleceń organów administracji morskiej lub instytucji klasyfikacyjnych, planowanych i awaryjnych napraw, sezonowego ruchu, absencji wymagających zastępstwa oraz innych zdarzeń związanych z bezpieczną eksploatacją jednostek. Nie wymaga to odrębnego oświadczenia o skorzystaniu z opcji ani zmiany umowy.
Opcje:
Opis opcji: Postępowanie nie przewiduje opcji