665077-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych – Agencyjna sprzedaż biletów
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Agencyjna sprzedaż biletów
Opis: Przedmiotem zamówienia jest agencyjna sprzedaż biletów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest Załączniku nr 1 do SWZ (Opis pomieszczeń lokali podnajmowanych przez Zamawiającego), Załączniku nr 2 do SWZ (Godziny otwarcia kas i okres obowiązywania) oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: PBH.240.3383.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63512000 Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 - Inowrocław
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Agencyjna sprzedaż biletów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest Załączniku nr 1 do SWZ (Opis pomieszczeń lokali podnajmowanych przez Zamawiającego), Załączniku nr 2 do SWZ (Godziny otwarcia kas i okres obowiązywania) oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 - Mogilno
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3 - Toruń Wschodni
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4 - Hel
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5 - Puck
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6 - Władysławowo
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7 - Nowy Sącz
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8 - Radomsko
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9 - Iława Główna
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10 - Olsztyn Gł.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11 - Ostróda
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12 - Chocicza
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13 - Czempin
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14 - Jarocin
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15 - Kalisz
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16 - Kościan
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17 - Leszno
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie nr 18 - Mosina
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie nr 19 - Oborniki Wlkp. Miasto
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie nr 20 - Ostrów Wlkp.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 20