Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul Artwińskiego 3
Miejscowość: Kielce
Kod pocztowy: 25-734
Podpodział krajowy (NUTS): Kielecki (PL721)