2. Procedura
Procedura
Tytuł: Naprawa przekładni automatycznych spalinowych zespołów trakcyjnych serii SA134/SA135, SA132, SA139 na rzecz spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa 39 sztuk przekładni automatycznych spalinowych zespołów trakcyjnych serii SA134/SA135, SA132, SA139 należących do Koleje Dolnośląskie S.A., zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania, Dokumentacją techniczno-ruchową, a także odpowiednimi Polskimi Normami w tym uwzględniającymi implementację odpowiednich Norm Europejskich, Normami Branżowymi oraz przepisami prawa krajowego i prawa Unii Europejskiej obowiązującymi w okresie trwania umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU – II część SWZ), które stanowią integralną część SWZ. 3. Działając na podstawie art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający informuje, że zastosuje tzw. „procedurę odwróconą”, tzn. - najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej Platforma) dostępnej pod adresem https://kd.eb2b.com.pl . Korzystanie z Platformy Zakupowej jest bezpłatne. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wyjaśnienia oraz inne dokumenty w przedmiotowym postępowaniu oraz umowa są sporządzone w języku polskim. 5. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym postępowaniem: https://kd.eb2b.com.pl.
Wewnętrzny identyfikator: KD.OZZ.272.U.31.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa 39 sztuk przekładni automatycznych spalinowych zespołów trakcyjnych serii SA134/SA135, SA132, SA139 należących do Koleje Dolnośląskie S.A., zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania, Dokumentacją techniczno-ruchową, a także odpowiednimi Polskimi Normami w tym uwzględniającymi implementację odpowiednich Norm Europejskich, Normami Branżowymi oraz przepisami prawa krajowego i prawa Unii Europejskiej obowiązującymi w okresie trwania umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – III część SWZ) oraz we Wzorze Umowy (WU – II część SWZ), które stanowią integralną część SWZ.