See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części
Opis: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: POST/DYS/OLD/GZ/02062/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 56,632 km
Opis: zgodnie z SWZ
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 95,475 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 83,816 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 84,077 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 79,374 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 113,92 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 90,749 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 102,745 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 86,236 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 52,874 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 108,404 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 92,978 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 62,546 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 95,602 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 105,322 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 133,81 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 82,863 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 128,62 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 86,72 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 106,468 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 63,975 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 119,018 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 74,098 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część 24. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 63,382 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część 25. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 62,587 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część 26. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 60,809 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część 27. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 58,911 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część 28. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 113,504 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część 29. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 71,097 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część 30. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łódź dla linii SN o łącznej długości około 6,428 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część 31. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 103,580 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Część 32. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,383 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Część 33. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,602 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Część 34. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 126,770 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Część 35. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 152,423 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Część 36. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 103,406 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Część 37. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 89,930 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Część 38. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 19,3 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Część 39. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 14,5 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Część 40. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 36,6 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Część 41. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 9,900 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Część 42. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 18,1 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Część 43. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 46,5 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Część 44. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 125,37 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Część 45. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 112,6 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Część 46. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 107,39 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Część 47. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 204,985 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Część 48. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 107,78 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Część 49. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 132,584 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Część 50. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 106,770 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Część 51. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 37,93 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 51
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Część 52. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 188,776 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 52
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Część 53. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 125,81 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Część 54. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 142,958 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 54
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Część 55. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 101,809 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 55
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Część 56. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,62 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 56
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: Część 57. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 70,3 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 57
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: Część 58. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 74,935 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 58
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: Część 59. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 82,484 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 59
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Część 60. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 53,684 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 60
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: Część 61. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 92,358 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 61
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: Część 62. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,3 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 62
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: Część 63. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,8 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 63
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Część 64. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 62,68 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 64
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Część 65. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,11 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 65
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: Część 66. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 61,89 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 66
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: Część 67. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 103,12 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 67
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: Część 68. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 94,836 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 68
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: Część 69. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 95,483 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 69
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: Część 70. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 110,6 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 70
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Część 71. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 92,4 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 71
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Część 72. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 107,659 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 72
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: Część 73. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 146,101 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 73
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: Część 74. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 89,532 km
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 74