See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup i dostawa leków psychotropowych, odurzających oraz heparyn drobnocząsteczkowych z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków psychotropowych, odurzających oraz heparyn drobnocząsteczkowych w podziale na 21 części z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM: - Apteki UCK WUM CSK przy ul. Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa - Apteki UCK WUM DSK przy ul. Żwirki i Wigury 63a, 02-091 Warszawa - Apteki UCK WUM SKDJ przy ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Wewnętrzny identyfikator: DZPUCK.262.178.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20 - Produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21 - Produkty lecznicze
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21 - Produkty lecznicze