665819-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Przyrządy chirurgiczne – Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych i niemedycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy – Opis przedmiotu zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na 23 części.
Wewnętrzny identyfikator: PN-119/26/JSZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33169000 Przyrządy chirurgiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141642 Akcesoria do drenażu, 33171300 Zestawy do znieczuleń miejscowych, 33141610 Torby do gromadzenia płynów ustrojowych, 33141200 Cewniki, 33180000 Wsparcie czynnościowe, 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała, 33100000 Urządzenia medyczne, 33141600 Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy, 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii, 33141640 Dreny, 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Opis: Jednorazowy zestaw drenów do ssania i irygacji do noża ultradźwiękowego SONOKA 300
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33141642 Akcesoria do drenażu
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Opis: Zestaw do mieszanego znieczulenia zewnątrzoponowego i podpajęczynówkowego
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33171300 Zestawy do znieczuleń miejscowych
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 Elewator, prosektor, raspator
Opis: Elewator, prosektor, raspator
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 Worek stomijny pooperacyjny
Opis: Worek stomijny pooperacyjny
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33141610 Torby do gromadzenia płynów ustrojowych
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Opis: Sterylny retraktor ran chirurgicznych
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Opis: Kateter do embolektomii typu Fogarty’ego
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 Prowadnik prosty stalowy
Opis: Prowadnik prosty stalowy
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 Zestawy jednorazowego użytku
Opis: Zestawy jednorazowego użytku
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 Cewnik urologiczny Pezzer
Opis: Cewnik urologiczny Pezzer
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Główna klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Opis: Wymiennik ciepła i wilgoci, dren tlenowy
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33180000 Wsparcie czynnościowe
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Opis: Akcesoria jednorazowego użytku kompatybilne z respiratorami MONSOON firmy Acutronic Medical Systems AG
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Opis: Worek ewakuacyjny, ewakuator laparoskopowy
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 Sonda żołądkowa
Opis: Sonda żołądkowa
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Opis: Dreny do aspiratora ultradźwiękowego i klucz dynamometryczny
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15 Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Opis: Czujniki typu Flo Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16 Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Opis: Pasta stomijna, pierścienie uszczelniające i ochronne
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17 Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Opis: Urządzenie zabezpieczające do respiratora R860
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18 Akcesoria stomijne
Opis: Akcesoria stomijne
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Główna klasyfikacja (cpv): 33141600 Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19 Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Opis: Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych Richard Wolf
Wewnętrzny identyfikator: Część 19
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20 Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Opis: Resuscytator typu Mark IV i maska pasująca do resuscytatora
Wewnętrzny identyfikator: Część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21 Dren Kehra
Opis: Dren Kehra
Wewnętrzny identyfikator: Część 21
Główna klasyfikacja (cpv): 33141640 Dreny
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22 Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Opis: Zestawy jednorazowe do endoskopowej mastektomii podskórnej
Wewnętrzny identyfikator: Część 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23 Pojemniki do utylizacji odpadów
Opis: Pojemniki do utylizacji odpadów
Wewnętrzny identyfikator: Część 23
Główna klasyfikacja (cpv): 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci