2. Procedura
Procedura
Tytuł: Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy gazociągu DN100 do SP ZEC Jasło
Opis: 1. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do - Wzoru Umowy.
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/09/0070/TAR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do wzoru Umowy- Opis Przedmiotu Zamówienia.