666017-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Analizatory biochemiczne – Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów dla WTK AGH - KC-DE-zp.25.330.2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów dla WTK AGH - KC-DE-zp.25.330.2026
Opis: Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów – zgodnie z opisem w SWZ
Wewnętrzny identyfikator: KC-DE-zp.25.330.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: strona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38434500 Analizatory biochemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów dla WTK AGH - KC-DE-zp.25.469.2026
Opis: Zakup i dostawa systemu dokumentacji żeli i blotów - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w SWZ
Wewnętrzny identyfikator: KC-DE-zp.25.469.2026