Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Pod Rozborzem 13
Miejscowość: Przeworsk