666440-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – BZP.271.77.2026 „Wsparcie rozwoju gospodarczego obszaru rewitalizacji poprzez zagospodarowanie terenu Rynku Maślanego w Nowym Sączu” – w trybie „zaprojektuj i wybuduj”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane - Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: BZP.271.77.2026 „Wsparcie rozwoju gospodarczego obszaru rewitalizacji poprzez zagospodarowanie terenu Rynku Maślanego w Nowym Sączu” – w trybie „zaprojektuj i wybuduj”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. „Wsparcie rozwoju gospodarczego obszaru rewitalizacji poprzez zagospodarowanie terenu Rynku Maślanego w Nowym Sączu” – w trybie „zaprojektuj i wybuduj” obejmujące: 1. opracowanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji administracyjnych i pozwoleń wymaganych do realizacji Inwestycji; 2. wykonanie robót budowlanych określonych w dokumentacji projektowej, dostaw, montażu, uruchomień, prób, rozruchów, przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej oraz wykonanie wszelkich innych świadczeń koniecznych do osiągnięcia celu; 3. uzyskanie wszystkich wymaganych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, w tym dla Etapu I oraz dla Etapów II i III; 4. pełnienie nadzoru autorskiego przez cały okres realizacji inwestycji.
Wewnętrzny identyfikator: BZP.271.77.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71200000 Usługi architektoniczne i podobne, 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45222000 Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45232130 Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej, 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne, 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego, 45317200 Instalowanie transformatorów elektrycznych, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych, 45233140 Roboty drogowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001