See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa leków III
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków na potrzeby Zamawiającego, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać aktualne pozwolenia na dopuszczenie do obrotu oraz spełniać wymagania określone w przepisach ustawy – Prawo farmaceutyczne. Dostawy muszą być realizowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), z zachowaniem wymaganych warunków transportu i przechowywania, w tym łańcucha chłodniczego – w przypadku produktów tego wymagających. Każda dostarczona partia leków musi posiadać termin ważności umożliwiający ich bezpieczne i racjonalne wykorzystanie przez Zamawiającego. Szczegółowy wykaz asortymentu, w tym nazwy, postacie, dawki, ilości oraz wymagania jakościowe, określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Zamówienie zostało podzielone na 34 zadania, które – ze względu na zróżnicowany oraz skomplikowany charakter asortymentu – zostały szczegółowo opisane w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, na jedną lub więcej wybranych części (także na wszystkie części). Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 2 do SWZ tj. w formularzu asortymentowo-cenowym (zwanym również OPZ).
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Leki
Opis: Ze względu na różnorodność szczegółowy wykaz asortymentu, w tym nazwy, postacie, dawki, ilości oraz inne wymagania określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Część zamówienia: LOT-0033
Część zamówienia: LOT-0034