2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sprawowanie nadzoru inwestorskiego wraz z pozostałymi czynnościami związanymi z obsługą i rozliczeniem dla projektu pn.: "Wsparcie rehabilitacji onkologicznej w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii".
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego wraz z pozostałymi czynnościami związanymi z obsługą i rozliczeniem dla projektu pn.: Wsparcie rehabilitacji onkologicznej w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. 2. Przedmiot zamówienia stanowi usługę sprawowania nadzoru inwestorskiego przez wielobranżowy Zespół Inspektora Nadzoru Inwestorskiego wraz z obsługą formalną, prawną, raportowaniem i rozliczeniem Projektu zgodnie z treścią umowy o dofinansowanie, podczas realizacji następujących zadań szczegółowych: Zadanie nr 1: Budowa budynku Ośrodka Rehabilitacji Onkologicznej wraz z zagospodarowaniem terenu. Realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj” budowy nowego trzykondygnacyjnego budynku z garażem podziemnym przeznaczonego na Ośrodek Rehabilitacji Onkologicznej. Zadanie nr 2: Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia medycznego i niemedycznego dla Ośrodka Rehabilitacji Onkologicznej: a) zakup, dostawa i montaż wyposażenia medycznego, w tym oprzyrządowania diagnostyczno-terapeutycznego, terapeutycznego i rehabilitacyjnego do wszystkich rodzajów zabiegów, terapii i rehabilitacji realizowanych przez Ośrodek Rehabilitacji Onkologicznej, b) zakup, dostawa i montaż wszelkiego rodzaju innego wyposażenia, w tym administracyjno-biurowego i socjalnego z przeznaczeniem dla pacjentów i personelu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania jednostki. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia składa się z następujących etapów: 1) etap I: od momentu zawarcia umowy pomiędzy Zamawiającym a Inspektorem Nadzoru do momentu zawarcia umowy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania 1; etap I obejmuje m.in. wsparcie w procesie przygotowania SWZ i wsparcie w procesie przeprowadzenie zamówienia publicznego w celu wyboru Wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach realizacji zadań szczegółowych; zakładana / szacowana realizacja etapu I do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Inspektorem Nadzoru, termin opracowania dokumentów będących podstawą do rozpoczęcia postępowania (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami) do 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy z Inspektorem Nadzoru, 2) etap II: od momentu zawarcia umowy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą dokumentacji projektowej i robót budowlanych w ramach zadania 1 do momentu uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę (po której to będzie możliwe rozpoczęcie robót budowlanych); etap II obejmuje m.in. nadzór nad opracowaniem projektu budowlanego; zakładana realizacja do 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą dokumentacji projektowej i robót budowlanych, 3) etap III: od momentu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę do momentu przekazania obiektu do użytkowania, w tym odbiór końcowy obiektu, przygotowanie wniosku o pozwolenie na użytkowanie, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie oraz niezbędnej dokumentacji, przygotowanie budynku do rozpoczęcia użytkowania; etap III obejmuje m.in. nadzór nad wykonaniem dokumentacji wykonawczej, i realizacją robót budowlanych i instalacyjnych, opracowanie harmonogramu dostaw i zasad ich skoordynowania; zakładana realizacja etapu III – do 23 miesięcy, 4) etap IV: od przekazania obiektu do użytkowania do rozliczenia końcowego dotacji, w tym przekazania stosownych dokumentów, raportów, rozliczeń, wykazu środków trwałych – w tym przekazanie raportu końcowego w terminie do 30 dni od przekazania obiektu do użytkowania; zakładana realizacja etapu IV – nie później niż do 31.12.2029 roku. 4. W celu realizacji zadania inwestycyjnego: „Wsparcie rehabilitacji onkologicznej w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii” zawarta została z Województwem Zachodniopomorskim umowa o dofinansowanie nr FEPZ.05.09-IŻ.00-0001/26-00, która stanowi Załącznik nr 1a do niniejszej SWZ. 5. Informacje o powyższym programie dostępne są na stronie: https://funduszeue.wzp.pl/lista_nabory/5-9-dostepne-i-efektywne-uslugi-zdrowotne-2/ 6. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP ZAMAWIAJĄCY może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które ZAMAWIAJĄCY zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu – w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w następujących dokumentach, stanowiących Załączniki do SWZ: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) Koncepcja programowo-przestrzenna z sierpnia 2025 roku wraz z załącznikami – Załącznik nr 2 do SWZ, 3) Schemat zagospodarowania fragmentu terenu Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii – Załącznik nr 3 do SWZ. 4) Program Funkcjonalno-Użytkowy – Załącznik nr 4 do SWZ. 8. Miejsce realizacji zamówienia: Szpitale Zachodniopomorskie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin.
Wewnętrzny identyfikator: PN-29/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71541000 Usługi zarządzania projektem budowlanym
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi, 71310000 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane, 71244000 Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów, 79421000 Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sprawowanie nadzoru inwestorskiego wraz z pozostałymi czynnościami związanymi z obsługą i rozliczeniem dla projektu pn.: Wsparcie rehabilitacji onkologicznej w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją, 71310000 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane, 71244000 Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów, 79421000 Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych