2. Procedura
Procedura
Tytuł: Świadczenie usługi opieki serwisowej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Uczelnią w Uniwersytecie Bielsko-Bialskim w ramach leasingu specjalistów (body leasing).
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki serwisowej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Uczelnią (dalej – „ZSZU”) w Uniwersytecie Bielsko-Bialskim w ramach leasingu specjalistów (body leasing).
Wewnętrzny identyfikator: Do uzupełnienia
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79610000 Zapewnianie usług personelu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Świadczenie usługi opieki serwisowej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Uczelnią w Uniwersytecie Bielsko-Bialskim w ramach użyczenia zasobów ludzkich w formule body leasing
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki serwisowej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Uczelnią (dalej – „ZSZU”) w Uniwersytecie Bielsko-Bialskim w ramach użyczenia zasobów ludzkich w formule body leasing.
Opcje:
Opis opcji: Łączna wartość opcji w Umowie nie przekroczy 50 % wartości zamówienia podstawowego w Umowie.