666958-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi związane z odpadami – odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Opis: 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.