Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45252100 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45231100 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45252200 Wyposażenie oczyszczalni ścieków, 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Miejsce realizacji
Miejscowość: Brzeg
Podpodział krajowy (NUTS): Nyski (PL523)
Kraj: Polska