667282-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane – Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn. „Przebudowa Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane - Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn. „Przebudowa Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu”
Opis: Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn. „Przebudowa Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu””. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznikiem nr 3 do SWZ Wzór umowy określającymi zakres i warunki świadczenia usługi.
Wewnętrzny identyfikator: KAZ.260.26.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 45212212 Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich, 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 43324100 Urządzenia do basenów kąpielowych, 45321000 Izolacja cieplna, 45421100 Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45261410 Izolowanie dachu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn. „Przebudowa Krytej Pływalni Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu””. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznikiem nr 3 do SWZ Wzór umowy określającymi zakres i warunki świadczenia usługi.