2. Procedura
Procedura
Tytuł: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wydobywczych do budowy bryły rekultywacyjnej „Marcel” dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel w Radlinie wraz z robotami towarzyszącymi
Opis: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wydobywczych do budowy bryły rekultywacyjnej „Marcel” dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Marcel w Radlinie wraz z robotami towarzyszącymi
Wewnętrzny identyfikator: 492600768
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003