668062-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Karetki – DOSTAWA AMBULANSÓW SPECJALISTYCZNYCH DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: DOSTAWA AMBULANSÓW SPECJALISTYCZNYCH DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansów specjalistycznych (typu A i typu B) – 2 szt. dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Zamówienie składa się z 2 części. Zaoferowany sprzęt medyczny jako wyposażenie ambulansu musi spełniać wymagania oraz być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Dla wyrobów nie sklasyfikowanych jako wyrób medyczny i zgodnie z dyrektywami europejskimi i ustawą o wyrobach medycznych nie jest objęty deklaracjami zgodności i nie podlega żadnemu wpisowi do rejestru Zamawiający wymaga złożenia stosownego oświadczenia . Przedmiot dostawy musi spełniać warunki określone: a) w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia b) w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2025 r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołów ratownictwa medycznego. c) w normach PN EN1789+A2:2015 (w zakresie ambulansu typu A2) i PN EN 1865 - Pojazd fabrycznie nowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1-2 oraz A i B do projektowanych postanowień umowy dostawy.
Wewnętrzny identyfikator: DZP.341.103.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Opis: Przedmiotem zamówienia ambulansów specjalistycznych – 2 szt dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Zamówienie składa się z 2 części. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 1 – 2 oraz A-B do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2