668303-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Opatrunki – Dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń ,podkładów ,produktów i wyrobów medycznych do zaopatrywania ran Nr Spr. 1006/2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń ,podkładów ,produktów i wyrobów medycznych do zaopatrywania ran Nr Spr. 1006/2026
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest- dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń ,podkładów ,produktów i wyrobów medycznych do zaopatrywania ran 2. Szczegółowy zakres prac opisany został w załączniku nr 1 do SWZ i do umowy – formularz asortymentowo- cenowy, który jest integralną częścią umowy. W pakietach muszą być wycenione wszystkie pozycje i zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi opisane w załączniku nr 1 – formularz asortymentowo-cenowy. KOD CPV 33141110-4 Opatrunki KOD CPV 33141116- Zestawy opatrunkowe 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 48 części/ zadania. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części/ pakiety ustalone w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne pakiety lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone na terytorium Polski, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymaganiami określonymi w ustawie o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024 poz. 1620) i być oznaczone znakiem CE.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141116 Zestawy opatrunkowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET 1
Opis: Dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń ,podkładów ,produktów i wyrobów medycznych do zaopatrywania ran
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: PAKIET 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PAKIET 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: PAKIET 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: PAKIET 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: PAKIET 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: PAKIET 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: PAKIET 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: PAKIET 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: PAKIET 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: PAKIET 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: PAKIET 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: PAKIET 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: PAKIET 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: PAKIET 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: PAKIET 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: PAKIET 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: PAKIET 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: PAKIET 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: PAKIET 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: PAKIET 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: PAKIET 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: PAKIET 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: PAKIET 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: PAKIET 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: PAKIET 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: PAKIET 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: PAKIET 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: PAKIET 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: PAKIET 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: PAKIET 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: PAKIET 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: PAKIET 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: PAKIET 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: PAKIET 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: PAKIET 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: PAKIET 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: PAKIET 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: PAKIET 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: PAKIET 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: PAKIET 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: PAKIET 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: PAKIET 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: PAKIET 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: PAKIET 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: PAKIET 49